Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak się ustawia shift light oraz zegarek w tej je**anej Daytonie.

Hahaha. Cóż za frustracja.

Zapewne w książce w dziale "problemy techniczne" jest napisane "udaj sie do najbliższej ASO.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystko na jabłku. Nawet dzieciak ma maka.

No to bardzo mi przykro

Sam mam zamiar nabyć złącze OBD2 na bluetooth i przeznaczyć jakiegoś starego SF na diagnostykę swojej Daytony więc mogę Ci pożyczyć ale to dopiero w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie bieduj, kup sobie byle tablet, masz tjuna na andka i złącze na blututa, choć błędy będziesz mógł podejrzeć i pokasować...

 

Ech.. biedacy z faplami :icon_mrgreen:

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Ciężko powiedzieć, z tego co porównywałem koce różnych firm drastycznie różnią się temperaturą grzania. Większość tanich grzeje zbyt słabo ale pewnie są jakieś wyjątki. Ja mam tanie i o ile przód grzeje w miarę ok, to tył daje zdecydowanie zbyt małą temperaturę, co właściwie nie robi tragedii podczas treningów ale na zawodach gdzie jednak trzeba chwilę postać, ew. w niższych temperaturach tył droższych firm robi zdecydowanie lepsza robotę.

 

Jak budżetowo to kupiłbym te, ludzie sobie chwalą: http://www.ebay.co.uk/itm/Race-Tech-Tyre-Warmers-99-96-British-Manufacturer-/151792263853?hash=item23578622ad:g:bcoAAOSwaNBUhbbR

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam - działają. Z droższymi nie porównywałem, bo nie miałem okazji.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...