Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak możesz pasem porysować felgę? To chyba w kawasaki ;)

 

oj można. Pas transportowy delikatny dla lakieru nie jest, dlatego są specjalne "śliskie rękawki" by tego uniknąć. Wszystko zależy od tego jakie kto ma podejście do sprzętu - ja osobiście takich rzeczy nawet nie zauważam a owiewki mam tak poklejone że nawet żona prosi mnie bym kupił nowe ... :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba wolę wydać na torowanie niż na kask - będę w Japonii to będę mierzył rx7-gp tam wychodzi taniej poniżej 2k

 

znalazłem u nas X-spirit 2 za 2.5k,

myślałem też o scrpio exo-2000 air evo - ale blenda mi nie potrzebna

mierzyłem Lazera carbona - ale jakością nie powala ale cena okolice 1k

 

ja nie jestem osobą która się lansuje na torze tylko zapierd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba wolę wydać na torowanie niż na kask - będę w Japonii to będę mierzył rx7-gp tam wychodzi taniej poniżej 2k

 

znalazłem u nas X-spirit 2 za 2.5k,

myślałem też o scrpio exo-2000 air evo - ale blenda mi nie potrzebna

mierzyłem Lazera carbona - ale jakością nie powala ale cena okolice 1k

 

ja nie jestem osobą która się lansuje na torze tylko zapierd....

to jak zapie**ala to pomyśl o homologacji kasku by była na Europę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za południową granicą patrzą na takie rzeczy a widzę że z Krakowa jesteś to pewnie tam jeździsz.

 

No i jak zapi****lasz to jednak lepiej nie oszczędzać na kasku. I wcale nie musi byc najnowszy model (skoro nie chcesz się lansować). Arai Chaser spełni zadanie tak samo dobrze jak RX7.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi byc wszywka z homolgacja inaczej nie dopuszcza do zadnych zawodow.Od 2016 roku jedyne dopuszczalne zapiecie to "double D-Ring"warto pamietac.

 

 

Trzeba kupic najlepszy na jaki cie stac.Inna sprawa ze trzeba przymierzac bo kazdy ma inny leb i nie wszystko kazdemu pasuje ,a na torze jest to bardzo istotne .Genralnie kaski typowo torowe sa bardzo glosnie bo maja duzo wentylacji ,w codziennym uzytkowaniu jest to uciazliwe ale na torze chroni przed przegrzaniem ..mozgu :)Czesto tez sie zdarza ze w pozycji wyscigowej w zakrecie kask zsuwa sie na oczy i zaslania duza czesc toru przed nami .sam tak mialem w X-Spirit i musialem podkladac jakies gabki bo nic nie widzialem .

PO glebie w zeszlym roku (mialem Suomy Excel super kask)musialem kupic nowy kask .Model Excel bylo ciezko kupic a nowy model SR SPORT byl drogi) przymierzalem HJC i Sharka najwyzsze modele i zadne nie pasowal mi na leb ,w koncu kupilem X-Lite 802R carbon w promocji :) .HJC troche mnie rozczarowal wykonczeniem srodka ale juz Shark byl ok tylko nie pasowal mi na leb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda byłem dopiero 6 razy na torze i nikt mi kasku nie sprawdzał u Fiali sprawdzali stan techniczny moto

 

miałem suomy apexa - i sprawdzal sie dobrze - ale odpadły boczki trzymjące szybkę

sharka mierzyłem nie pasuje mi do mojej głowy

lasera carbona jak wkładam to w nim coś strzela

 

może podjadę do leguta coś podpowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do SD Trophy tez .

Kask nie moze tez miec jakis wiekszych otarc .Nie wiem na ile tego przestrzegaja w SDT w sensie jak mocne musi byc otracie zeby odrzucili ale juz w Pucharze Polski mocno tego pilnuja, dlatego musialem kupic nowy bo stary mimo ze nic powaznego sie nie stalo to ma przetarcie i dupa zbita :(

Edytowane przez Niesmiertelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...