Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady, przeciez maja odpowiednią regulacje. Supertech oraz SMX Plus to modele z szyną, pozostałe bez

Smx-r tez mają szynę. Ale przynajmniej na moją łydke po maksymalnym spięciu plusy nadal za luźne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

But jest z szyna i dzieki temu jest tylko skrecenie i stluczenie .Uwierz mi lecialem i lecialem i lecialem i nie moglem sie doczekac kiedy to sie skonczy :),wiadomo mialem szczescie bo moglo byc duuuuuzo gorzej ale porzadny sprzet mial w tym swoj udzial .

Na moim fanpage'u jest filmik i bylo grubo a noga do teraz jeszcze nie jest sprawna :(

Edytowane przez Niesmiertelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio mi cala noga poleciała w kolanie to stopa przetrwała, na piętę nie mogłem stawać, sina do kostek, zresztą cała stopa była fioletowa i o dwa rozmiary większa. Ale nic nie złamane itp. chociaż i tak z miesiac się goilo więc marne pocieszenie.

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie wyobraz jak by bylo zlamane.

.Ja jak poszedlem do znajomego ortopedy to 2 lekarzy dalo by sobie leb uciac zanim zobaczyli RTG

ze stopa jest polamana w drzazgi a okazalo sie ze tyko skrecenie ze stluczeniem :) do teraz mi nie wierza :)

Jedno jest pewne, pani doktor z ambulatorium na torze sie zna bo widziala juz pewnie sporo takich kostek :) a ona od razu stwierdzila ze tylko skrecenie ze stluczeniem ...no i miala racje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu miałem crasha na treningu MX - koleś mnie storpedował w bok, zbliżając się od tyłu, na szczęście pod kątem. Miałem top buty FOX z szyną i nie uchroniło to od skręcenia kostki :) . Ale fakt, skręcenie było bardzo delikatne i po paru tygodniach byłem w pełni sprawny, bez konieczności noszenia żadnych stabilizatorów itp.

Ciężko mi powiedzieć jakby było, gdybym miał gorsze obuwie.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor mi zawsze szkoda bylo wydac 700$ na buty , ale na pierwszym wyscigu same za siebie zaplacily po tym jak jakis malolat mnie storpedowal gdy zawislem na powalonym drzewie , i z pelnym tupetem zatrzymal swego ktma na mojej nodze :mad:, wiec ciuch tylko i ochraniacze z najwyzszej polki , dzieki nim jeszcze sie wozka inwalidzkiego niedorobilem :laugh:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli ktoś z Was miewa problemy z "betonowaniem przedramion" podczas jazdy torowej, to jest fajny patent, który miałem okazję przetestować. Z tego co wiem używają tego niektórzy zawodnicy na asfalcie i w MX. Generalnie chodzi o specjalną opaskę z dokręcanym ściskiem, którą przed wyjazdem na tor zakłada się na łapę. Nazywa się to 4Arm Strong, jest sporo informacji o tym w necie.

Left-product2.jpg

Jakby ktoś był zainteresowany, to odsyłam do sklepu/serwisu Lobo Moto (https://pl-pl.facebook.com/Lobo-Moto-235143496586300/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...