Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moglibyście mi poradzić który rolgaz wybrać na pojeżdzawki torowe? Pacjent cbr 600 rr 2007, standardowo krzywka ma 70 stopni i chcę ją skrucić (czasami wymaga repozycjonowania dłoni).

 

Robby Moto z krzywkami 55, 57, 62, 68. 600PLN z linkami

Domino XM2 z krzywkami 53, 55, 60. 330 bez linek, 600PLN z linkami

 

 

Który polecacie? Czy konieczna jest wymiana linek?

 

Szukam też dobrych klocków do upalania (karbonowe?).

 

dzięki za podpowiedź.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoich motocyklach korzystalem z Robby Moto ,bardzo dobrze wykonane i swietnie sie spisywal.

Linki niestety trzeba wymieniac bo caly mechanizm rolgazu jest inny i ma inne mocowania ,plus jest taki ze gdy juz raz kupimy to przy przekladaniu do innego motocykla dokupujemy tylko same linki i wszystko dziala jak nalezy.

 

Odnosnie klockow ta czesto jest tak ze oryginalne klocki w wiekszosci przypadkow bardzo dobrze sie spisuja minus jest taki ze sa zajebiscie drogie a wytrzymuja niewiele wiecej niz carbonowe.Trzeba pamietac tylko ze zarowno w przypadku carbonowych jak i oryginalnych gdy zostaje ich juz malo to spada tez efektywnosc hamowania .Spadek skutecznosci hamowania moze byc slabo wyczuwalny bo postepuje to powoli i caly czas przyzwyczajamy sie do ich spadajacej skutecznosci w hamowaniu ,najbardziej czuc to dopiero wtedy gdy na przyklad wtrakcie treningu zmienimy klocki z uzytych na nowe ,mozna sie wtedy zdziwic :) bo hamujac tak samo zatrzymamy sie duzo szybciej :)

Ja korzystam z carbonow cz to Lucasy czy SBS i jest ok ,trzeba tylko pamietac ze przez pare hamowan trzeba je rozgrzac zeby nie przepalowac jakiegos zakretu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie info! Nie pozostaje nic innego jak zamówić wszystko pod serwis przedsezonowy ...

 

To jeszcze dopytam trochę z innej beczki. Mam obdarte owiewki i nie bardzo kalkuluje mi się wymiana na torowe, ale chciałbym pozbyć się świateł etc. Macie jakieś patenty na wypełnienie otworów po lampach (coś poza silver tapem ;) )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są specjalne osłony reflektorów, z tym że w Polsce nie widziałem. Szukaj na brytyjskim Ebayu pod hasłem headlight protector. Normalnie to się przykleja do reflektorów za pomocą rzepów, ale myślę że można też jakoś przymocować do owiewki, chociażby za pomocą taśmy, przynajmniej nie będzie się odkształcać pod naporem wiatru.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rolgaz w Gixie mam od Domino, ale przyznam, że na największej krzywce spodziewałem się większej różnicy w stosunku do serii. Klocki używam SBS RS i na tor moim zdaniem idealne.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki olej lejecie do przednich lag?

W manualu jest ohlins r&t 43, ale to ciężko dostępny produkt. Warto za tego ohlinsa płacić 150 zł za 1 litr czy jest coś tańszego równie dobrego?

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo dobra oferta. Ja już niestety zrobiłem sobie prezent urodzinowy w styczniu u Leguta ;)

 

Co do olejów: właśnie wiozę swoje oba Olki do PTMu na serwis i nie ma opcji na kompromisy. Olej olkowy, to olej olkowy. To tak jakby smażyć frytki na smalcu, albo we fryturze ;)

A propo: taka zamiana, że PTM to teraz Fastfoward. Ktoś wie wtf?

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc:

 

Zakupiłem laptimer GPT RTI2001 z bazą GPT PO52. Niby wszystko konfiguruję zgodnie z instrukcją, ale lapek nie nabija okrążeń, tak jakby nie widział bazy. Czy ktoś podpowie łopatologicznie jak się go konfiguruje? Dzięki.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...