Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem całkiem pewien że widziałem takie coś w zeszłym sezonie u Lorenzo na którymś wyścigu, może to była jednorazowa sprawa, ale to chyba żaden obciach używać takiej gąbki. Sam mam z tym problem i pewnie skorzystam z rad :lalag:.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo - dla mnie to nie jest kwestia obciachu. Wiem, że jest wielu lepszych i dużo lepszych ode mnie, ale na SD jakoś nikt chyba nie wytyka tego palcami. Próbuję zminimalizować własne błędy, których jestem świadomy. Pomijam jeszcze te, których nie jestem świadomy :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie uczyli zeby wlasnie juz przed zakretem miec przygotowana pozycje ,tak samo jesli naprzyklad nastepuja po sobie dwa zakrety w ta sama strone nie sadzamy dupska z powrotem na siedzenie tylko caly siedzimy w tej samej pozycji z tylkiem zwieszonym na jedna strone.

 

Nie wiem moze ta zmiana pozycji podczas hamowania jest mozliwa jesli jestesmy krasnoludkiem i wazymy 50kg :) ale jak ktos jest ciezki to jednak na hamowaniu lecimy caly ciezarem do przodu i zmiana pozycji przy takim przeciazeniu jest duzo trudniejsza.

 

W lewym zakrecie :lewy poldupek jest pozna siedzeniem ,prawym udem(wewnetrzna strona )zapieram sie o zbiornik a lewym kolanem sciskam zbiornik w miejscu gdzie mam stompgripa(i dzieki niemu sie nie slizgam) ,mam wtedy w miare odciazone rece i moge swobodnie sterowac statkiem kosmicznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, szukałem cały czas czegoś w tym temacie za dobrą cenę :sad: jutro mają przyjechać do mnie nowe IRC (w poniedziałek zamówiłem). Mogłeś mi ostatnio mówić że się zastanawiasz to bym się wstrzymał i byśmy się dogadali. Następne SD miałbym za darmo. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę.

Także mam koce na sprzedaż. Używane 2 sezony, kupione w Owiewki24, sprawne, w dobrym stanie, dogrzewają w zakresie 55 - 70 st. C (sprawdzone pirometrem) - 250 zł.

Oprócz tego komplet stojaków (takie jak tu http://allegro.pl/podnosnik-motocyklowy-przod-tyl-stojak-combo-5-i4193333953.html)

, też po dwóch sezonach, stan db (kółka ok, gwinty całe, stojaki kompletne, trzymają się kupy) - 100 zł.

Foty niedługo, zainteresowanym mogę podesłać. Całkiem możliwe, że będę na SD 15-16.05 i wziąłbym to ze sobą.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do sprzedania komplet 120/180 Slicków superbike Pro - można latać bez kocy - ja już jeżdże 4 speed-day i nie zużywają się wcale :) 7 paczek

 

Stanowczo odradzam NIEużywanie koców przy takich oponach. One same z siebie nie są zbyt przyczepne, ale to nie znaczy że są przewidziane na dużo cykli grzewczych. Bez koców po kilku dniach guma zrobi się twarda i o glebę będzie bardzo ławo

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...