Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie tych gaci, to jeszcze jest coś takiego jak firma POC i materiał VDP. Podobno lepiej układają się do ciała a w momencie uderzenia ten materiał twardnieje. Niby spełniają standardy motocyklowe:

http://www.pocsports.com/en/product/1393/hip-vpd-2-0-shorts

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze potrzebowalem do kompletu jakis wyscigowy filtr powietrza zakupilem Sprint Filter .

Nie bede pisal co i jak bo kazdy moze sobie wygooglowac ale powiem wam ze przekonaly mnie parametry materialu filtrujacego i np. sposob czyszczenia ,poprostu czyscimy go sprezonym powietrzem od drugiej strony i po temacie .

Ciekawostka jest taka ze jak sie przez niego patrzy to prawie wszystko widac co siej po drugiej stronie :) Jak bym nie widzial zdjec materialu filtrujacego w powiekszeniu to bym powiedzial ze to nie ma prawa dzilac :)

Zmienilem takze uklad wydechowy z akrapovica na yoshimure i musze powiedziec ze bardzo jestem zaskoczony jakoscia wykonania na plus ,jakos zawsze mialem wyobrazenie ze ta amerykanska yoshimura to jakies dziadostwo :) a tutaj absolutnie niczym nie ustepuje Akrapowi.

Wiecej klopotow mialem z zamontowaniem Akrapa niz Yoshimury a i kolektory akrapovica w poprownaniu do Yoshi sa jakby wykonane z papieru :)tak cienutka jest blacha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opcję kupienia opon po okazyjnej cenie i chciałem się zapytać które wybrać z dostępnych.

Jeśli chodzi czasy to mam plan po kilku speed dayach zejść w okolice 1:47.

 

Konieczne jest posiadanie tego samego modelu opony na przód i tył ? Widziałem, że ludzie jeżdżą na różnych gumach.

 

Na tył o 600tki - obojętna jest szerokość 180 czy 190 ?

 

Opony na przód:

- Michelin Power One

- Pirelli Diablo Corsa III

- METZELER SPORTEC M3

 

Opony na tył:

- Michelin Power Cup B - mój faworyt

- Michelin Power One

- Michelin Pilot Power 3

- METZELER SPORTEC M3

- Michelin Power SuperSport

- Continental Sport Attack

 

Chyba, że te z allegro : http://allegro.pl/dunlop-qualifier-d209-120-70zr17-180-55zr17-2014-i4164766972.html

Cena podejrzanie niska ;)

Edytowane przez smuut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony Michelin Power One mają bardzo złą opinię, natomiast Power Cup (nowsza wersja) jest godna polecenia. Pilot Powerów nie bierz, bo to uliczna wersja i może Ci się gwałtowniej "odkleić". W Power Cup dość dobrze czuć moment, kiedy opona zaczyna puszczać i można jeszcze sporo od tego momentu ugrać pod warunkiem, że się nie robi głupot.

 

Co do Michelin Power Cup - bierz 190 na tył, bo wg producenta to jest właśnie rozmiar zaprojektowany dla 600-tek. Oficjalnie mówią, że wersja 180 jest przeznaczona dla osób, które są "fanatycznie" przywiązane do tej szerokości oraz do motocykli mniejszej pojemności i mocy. Także 190 dla 600-tek a 200 dla litrów.

 

Chyba, że te z allegro : http://allegro.pl/du...4164766972.html

Cena podejrzanie niska ;)

To odpowiednik Pilot Powerów Michelina, tylko gorszy. Miałem nieprzyjemność takich używać przez chwilę i to jest porażka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

A co z przodem ?

- Pirelli Diablo Corsa III

- METZELER SPORTEC M3

Coś z tego czy dopłacić i kupić na przód Power Cup'y ?

 

A jak reszta forumowiczów rozwiązuje problem opon ? Jakie oponki wybieracie ? Gdzie można kupić tanio i dobrze ? ;) A może bridgestony oferowane przez speeddaya ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez parę godzin przeglądałem informację o oponach i ciężko się zdecydować na konkretny "dobry komplet opon" bo dużo takich :)

 

Zamierzam kupić od razu 4 tyły i 2 przody, dlatego chcę dokonać dobrego wyboru, żeby nie przepłacić i nie kupić opon, które nie nadają się do szybkiej jazdy. I mam nadzieję, że doświadczeni forumowicze mi w tym pomogą. :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kup ode mnie, mam SuperCorsy w naprawdę super stanie, nie wiem jakim tempem latasz ale można na nich naprawdę szybko pojechać - kuuupa mięcha po bokach, opony nowej produkcji 2013/2014
http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/167283-opony-sportowe-i-turystyczne-czesci-kawasaki-zx-6r/

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...