Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sherman, to lepszym rozwiązaniem byłaby przeprowadzka do Hiszpanii :biggrin:.



Ale ja jestem leszczem, co potwierdza mój czas z Poznania, tak że budżetowe rozwiązania jak najbardziej wskazane :)

Oj tam, oj tam - zaraz czas z Poznania :) ;), bez przesady....

A poza tym, jak nie można szybciej jeździć, to można zawsze lepiej wyglądać :laugh:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toskania to taki półśrodek, jak kupowanie antycznych opon wyprodukowanych np. na początku 2013 roku. Żeby być pro to w wyścigach musisz inwestować i obracać się w świecie wielkiej finansjery. Nieważne, że potem spędzisz na motocyklu np 20 godzin w sezonie, tu trzeba grubo smarować i operować konkretnymi sumami, żeby się liczyć. Ten sport nie wybacza kompromisów ;)

 

Piórko, jak najbardziej wskazane! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZE sie niesmialo wtrace w temacie oslon na dekle ,bo ... mam doswiadczenie :)

Zakupione oslony carbonowe na dekle ladnie wygladaja i wytrzymuja:

-jak krotkie np. na slawiniaku to dwa slizgi

- jak dlugie ,na duzej patelni to jeden :)

Po uszkodzeniu tych ladnych carbonowych ,dosliszmy z kolega do wniosku ze to jest do dupu i drogo :)

Kupilismy kevlarowy pas taki ze sklepu dla cyrkowcow :) ,oni tego uzywaja do jakis sztuczek z ogniem cy cóś ?!

Pas jest gruby i mozna go kupic w roznych grubosciach .

http://www.crazytoys.pl/k56,kevlar.html

Do tego troche carbonu i zywicy epoksydowej.

Na uszkodzone carbonowe dekle naklelilismy 2-3 warstwy pasa kevlarowego,pozniej dla ladnosci na wierzch carbon i polakierowane lakierem dla polysku .

Pieknie to moze nie wygladalo ale praktycznie nie do zdracia ,przetestowane, a w razie czego doklejamy jeden kawalek kevlaru i mozemy przewracac sie dalej :)

Nie mozna tylko przesadzic zgruboscia i zeby za bardzo nie odstawalo zeby przy pokonywaniu na lezaco kraweznika nie zerwalo sie cale to ustrojstwo.

PAru kolegow mialo tez te aluminiowe oslony i tez widzialem ze jest ok ,teraz mam Oslony GB RACING ale nie testowalem :)( i nie zamierzam:) ) ale wszyscy bardzo chwala .

 

A carbonowe oslony to tak jak ktos napisal do oslony ramy ,wachacza , ale tak naprawde to bardzo duzo ludzi stosuje ten zabieg jak juz jest co zakrywac :),przy sprzedazy , bo i tak nikt tego nie bedzie odrywal jak bedzie kupowal a pod spodem przeciez jest wszystko ok bo to tylko tak zeby zajebiscie wygladalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie kasków, a że dotyczy ono toru to zamieszczam je tutaj.
W przyszłym sezonie zamierzam wybrać się do poznania i zamierzam kupić nowy kask bo mój aktualny już trochę wysłużony. Gdzieś słyszałem, że na tory nie wpuszczają z innym zapięciem niż DD. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jesli ma ci to polepszyc samopoczucie to jak najbardziej ale odczuwalnego efektu to bym sie nie spodziewal :)

Cwiczylem :) w swoich paru motocyklach roznego rodzaju uszczelnienia do doladowania,izolowanie airboxu zeby sie podgrzewal od silnika i oprocz swiadomosci ze to mam to nic wiecej z tego nie bylo :).Wykresy z hamowni to jedno a efekt na torze (bo o ulicy juz nie wspomne) to drugie,te motocykle maja taki potencjal mocy ze ...... daleko czlowiekowi do wykorzystania tego co jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...