Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gaerne niewiele tańsze są... 100 PLN to niewielka różnica

 

Torque Pro Out Air są za 1000 PLN, SIDI i Alpiny Supertech cos koło 1250 można ogarnąć.

 

Ktoś ma jakies doświadczenia z Supertechami?



YUBY a rozmiar dainesów masz taki sam jak Sidi? Czy gdzies mierzyłes w Wawie? Bo kupić moge z kombinezon.pl ale chciałbym przymierzć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś ma jakies doświadczenia z Supertechami?


 



Ja miałem wcześniej SMX-Plus 2 czy 3 sezony, teraz mam Supertech/Airtech R wentylowane tez juz chyba 3ci sezon. Są GIT !

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie wersje stojaków, pod rolki i pod wahacz w jakimś turystyku, bądź sporcie z wyrwanym gwintem...

Uchwyt pod rolki jest zrobiony z płaskownika w którym jest wywiercony otwór. Uchwyt pod wahacz jak widać z kontownika na który jest naklejona guma, aby nie porysować lakieru.

Jak ktoś był by zainteresowany stojakami, crash padami na silnik, osie, cageami, rolkami, stelażami pod bagaż i wszelkimi innymi tego typu przedmiotami to zapraszam na pw po kontakt, koleś naprawdę dobrze to ogarnia i w rozsądnej cenie.

 

post-56867-0-49436800-1368723987_thumb.jpg

post-56867-0-86034900-1368724008_thumb.jpg

post-56867-0-10819300-1368724087_thumb.jpg

post-56867-0-30627400-1368724151_thumb.jpg

post-56867-0-21266800-1368724190_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w MCS i mierzyłem Dainese - kompletnie nie mój typ buta, mam dość niską stopę i w ogóle mi nie leżały a poza tym jakoś wyglądem mnie nie przekonywały... Xpd jakiś najwyższy model też w kostkach dziwne patenty miał... jak do tej pory SIDI wygrywają, jutro podjadę alpinę zmierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie szybkie pytanie, owiewki torowe z cbr RR 600 03-04 będą pasowały do cbr rr 05-06 ?
mam do zakupienia komplet w dobrej monecie i nie wiem czy podpasuje, zestaw to czacha z bokami + pług, + zadupek (tutaj moga mocowania nie pasowac ale to nie jest wielki problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zrobiłem sobie domowym sposobem dodatkowy shift light, który ma za zadanie wypalacz oczy :D

 

Zrobiony jest z diody LED, która jest używana do produkcji oświetlania przy filmowaniu podwodnym (znajomy ma firmę co takie rzeczy produkuje)

Nie wiem gdzie kupuje te diody, ale mają ponad 50% lumenów więcej niż cała reszta :)

Wydaje mi się, że robi robotę :laugh:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie ma tragedii... kurde ostatnio testowałem to na ałtobanie i pacze na filmiku, że mi moto wg obrotomierza się gręci do jakiś 14 500 i jeszcze odcinki nie ma... kurde mieli nie podnosić tak wysoko... czy to możliwe, że obrotomierz tak przekłamuje? na hamowni odcinka była gdzieś przed 14 000 :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ZDECYDOWANIE POLECIĆ kamerkę ION AIR PRO, którą dzięki uprzejmości Inter Motors miałem okazję nabyć!

 

Jest naprawdę super, ale żeby nie być gołosłownym - nagrałem jakieś on-boardy, w wolnej chwili jak się ogarnę - to powrzucam :)

Może i będzie trochę wstydu, bo akurat pierwsze nagrania - z ostatniego s-d to bardzo słabe czasy w moim wykonaniu, ale akurat przyjmijmy że będzie to prezentacja mozliwości kamerki, a nie moich ;P

 

Przede wszystkim - jest mega funkcjonalna i wygodna w użyciu, obsługa jest dziecinnie prosta, nagrywa w FULL HD i nawet na duzym TV całkiem nieźle to wygląda! Dodatkowo można nią też robić zdjęcia.

 

Ja już teraz bez niej na rower nie wychodzę :) na tor... też już bez niej nie będę wyjeżdżał ;)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...