Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konrad no właśnie to był OEM setup bo kupiłem nową... nie wiem co się stało... na tarczach powychodziły fioletowe przebarwienia i jedna się odrobinę skrzywiła...a jeździłem po kartingach tylko, na pewno nie była schłodzona za szybko ani uderzona...moze miała jakąś wade fabryczną... nie wiem. Teraz to już i tak nie ważne... zastanawiam się na tymi używkami bo sa za 250 $ para...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki, mam pytanie. Mam oryginalne sety (takie gumowe) o takie:

 

CudWG22l.jpg

 

Strasznie mi się but ślizga na nich. Myślałem, że jak zamontuje adapter i je lekko podniosę, to będę mógł pewniej na tej nodze stanąć i problem zniknie. Tak się jednak nie stało i dalej mi noga zjeżdża :( Teraz wiec trzeba wymienić pegi, wiec szukam czegoś agresywnego, co sprawi że wreszcie przestanę jeździć jak głupi na tych podnóżkach.

Macie może jakieś sprawdzone typy, możecie coś polecić? Bo na allegro są jakieś stalowe z ryflami (piszą racing'owy wygląd haha) ale chciałbym kupić raz a dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki, mam pytanie. Mam oryginalne sety (takie gumowe) o takie:

 

CudWG22l.jpg

 

Strasznie mi się but ślizga na nich. Myślałem, że jak zamontuje adapter i je lekko podniosę, to będę mógł pewniej na tej nodze stanąć i problem zniknie. Tak się jednak nie stało i dalej mi noga zjeżdża :( Teraz wiec trzeba wymienić pegi, wiec szukam czegoś agresywnego, co sprawi że wreszcie przestanę jeździć jak głupi na tych podnóżkach.

Macie może jakieś sprawdzone typy, możecie coś polecić? Bo na allegro są jakieś stalowe z ryflami (piszą racing'owy wygląd haha) ale chciałbym kupić raz a dobrze.

Kup sobie sety firmy PP ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś styczność z produktami Wallrav? Konkretnie chodzi mi o sety do R6. Otóż mam takie sety i zastanawiam się skąd mogę wziąć pasujące zapasowe podnóżki? Wallrav już nic nie produkuje, a przydałby się zapas. Ktoś coś poradzi?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no i nie wiem co z tymi tarczami. Breakingi moge mieć za 1600 i w tej samej cenie moge mieć OEM... Nie iwem tylko czy OEM to dobry pomysł bo carbonowych klocków jednak... Z drugiej strony mogę kupic tylko jedną tarczę OEM - tylko czy to ma sens..? Mam pokrzywioną tylko jedną. Mają przebieg 11 000 km (na torach nie za dużo) i teraz czy jest sens kupować jedną OEM i jeździć na jednej nowej i jednej używce..?

Oczywiście moje dylematy spowodowane sa kasą a raczej jej brakiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...