Skocz do zawartości

Samochód do 15 tys


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakowne być nie musi, w grę wchodzą nawet kompakty :) Byle nie było za stare i nie miało dziwacznych rozwiązań, to ma być auto do jeżdżenia typowo miejskiego na jakieś 6 - 8 lat. Jakiś Grande Punciak, Swift IV, Fieścina Mk6, Colt Z30 - no co będzie dobre to wezmę. Bardziej się skupiam na tym aby kupić auto z dobrych rąk bo parę lat kobieta nim przejeździ dlatego pytam bo może ktoś coś wie o jakimś dobrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 15k w benzynie 1.6 to fajnym pomysłem może być Ford Focus MK2

 

http://allegro.pl/ford-focus-mk-ii-1-6-100km-benzyna-salon-pl-i6565810547.html

Coś takiego. Masz niezawodny silnik, fajne prowadzenie. No i generalnie nowoczesne auto z dużym bagażnikiem.

troche się pobujałem po komisach i purchle na focusach z 2007 roku to żaden ewenement - a podobno MK2 mają dużo lepsze zabezpieczene antykorozyjne niż MK1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche się pobujałem po komisach i purchle na focusach z 2007 roku to żaden ewenement - a podobno MK2 mają dużo lepsze zabezpieczene antykorozyjne niż MK1.

 

Focusa nie oglądałem. Za to oglądałem tydzień temu w komisie Fiestę Mk6 z 2008 roku czyli ostatni wypust tej generacji, na liczniku niby 124 000 km (nie weryfikowałem), podobno bezwypadek. Też znalazłem sporo purchli, podłoga jak na 8 latka nie za ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citro C4 ? cos lykniesz za 15 tys z 2005

 

Łyknę wszystko co będzie w bdb stanie. Dlatego pytam tutaj bo może ktoś albo kogoś znajomy sprzedaje rodzynka to bym oszczędził sobie oglądania kilkunastu aut i całodniowych wycieczek po kraju :) Najzwyczajniej w świecie nie jestem czasowy na takie wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł ktoś dłuższy czas Alfą 147JTD?

Działa to jakoś czy tak jak 1.6 "tłin smark" będzie alfą złomeo?

 

Buda jest piękna, i wyróżnia się z tłumu. Ale lepiej żeby jeździło a nie stało w garażu.

Edytowane przez fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł ktoś dłuższy czas Alfą 147JTD?

Działa to jakoś czy tak jak 1.6 "tłin smark" będzie alfą złomeo?

 

Buda jest piękna, i wyróżnia się z tłumu. Ale lepiej żeby jeździło a nie stało w garażu.

147 JTD to naprawdę dobre kompakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj obejrzałem auto, na które chyba zacznę polować :)

 

Zwie się Abarth Grande Punto. Silnik 1.4 T-Jet, 155 KM. Wygląd nieziemski, ładny czarny kolor, ładna felga, po bokach czerwony pas z napisem Abarth. W środku na kierownicy skorpion, z prawej strony kokpitu też skorpion, bardzo dobre wykończenie. Prowadzenie jak po sznurku, 8 sekund do setki. No i mam teraz niezły dylemat bo miało być proste auto do 15 000 zł a tu trafił się taki Abarth co kosztuje 2 razy więcej ale cieszy oko. Jeszcze muszę zrobić rozeznanie jak z częściami do tego bo tam jest sporo modyfikacji w porównaniu do zwykłego Grande Punto (m.in. niższe i sztywniejsze zawieszenie, inna skrzynia biegów). Jak ktoś z forum takim jeździ to niech się ujawni i coś o tym aucie napisze :)

 

Z wyglądu niemal identyczny jak ten (ale oglądałem nie tego): http://otomoto.pl/oferta/fiat-grande-punto-abarth-1-4t-155km-alu-18-quot-ID4p8TWL.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z Yubym jadę obejrzeć tego golfa. Tylko czy wydaje mi się że on jest przeszorowany z prawej strony (lub tylko refleksy na zdjęciu)?

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-v-1-6-102-km-szyber-grzane-fotele-ksiazka-brc-perfekcyjny-ID6yCYUl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnikowo to auto jest mega! Mój ma w tym momencie ponad 336 tys km, z czego ok 80 tys na gazie. Za to blacharsko totalna porażka. Swojego Golfa kupiłem od pierwszego właściciela i lakierowany ponownie był tylko przedni lewy błotnik, a ruda jest prawie wszędzie! Całe progi, tylna klapa, i dolna część przednich błotników. Jednak przez 2 lata tylko leję gaz i ogień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...