Skocz do zawartości

Samochód do 15 tys


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra , a moze Fiat Croma w 1.9 jTD , jechalem takim do Wloch i mega wygodne auto , 150 koni seryjnie jest w zupelnosci wystarczajace do tego auta ( a mozna podkrecic do 170 i wiecej), zpierdalal jak ta lala - 170 km/h caly czas bez zajakniecia . Czytam na necie ze bardzo niedocenione auto bo to Fiat i dlatego mozna wyrwac swiezy rocznik, za mala kase. , usterkowowosc modelu tez na zwyklym poziomie - poki co to moj faworyt w rankingu :) .

Ja do fiatów straciłem zaufanie chyba dożywotnio. Uno własne, Palio firmowe, Marea Weekend brata, Siena mojego chłopaka i druga znajomego. Poza Uniakiem wszystkie były traktowane troskliwie od nowości i gówno to dało. Jak się przez 100 lat nie nauczyli robić porządnie samochodów, to czemu mieliby w ciągu ostatnich 15-tu?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo fiata trzeba traktować nietroskliwie i dużo jeździć, wtedy jest bezawaryjny, przynajmniej tak było w moim przypadku:)

200tys. na gazie bez wymiany i regulacji czegokolwiek od gazu (nawet filtra) i dalej chodzi dobrze.

Uniak na gazie sypał się na potęgę choć latany był regularnie. Uszczelka głowicy na LPG wytrzymywała maksymalnie 50 000, a kopułka z przewodami góra 10 000. Co ciekawe, oryginalne części Magneti Marelli wytrzymywały najkrócej.

Palio miało taką ciekawą funkcję, że jak się klimę włączało to z przodu robiły się kałuże pod nogami. Chyba żeby sobie stopy dodatkowo schłodzić :)

Poza tym w żadnym samochodzie nie widziałem tylu drobnych wkurwiających usterek klamek, zamków, czujników i włączników, co w Fiacie.

Znajomy kupił Sienę z salonu i jak mu ptaki obejsrały furę, to pod guanem lakier zszedł do podkładu :biggrin:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie wie ktoś coś o jakimś dobrym aucie do 20 000 zł na sprzedanie? Ma to być coś dla kobiety niedużego, kompaktowego, hatchback, 5 drzwiowy, silnik tylko benzynowy. Suzuki Swift, Toyota Yaris, Ford Fiesta, Kia Cee'd, Citroen C4, Peugeot 207, Honda Jazz, VW Polo, Fiat Grande Punto, Seat Ibiza, Skoda Fabia czy co tam się jeszcze podobnego nawinie. Jeśli ktoś ma coś podobnego na sprzedanie i w dobrym stanie to na początku kwietnia biorę od ręki, nie chcę robić wycieczek po Polsce żeby obejrzeć jakieś szroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Astra 2004 1.7 CDTI 101KM. 14.5 tys zł
Z benzyn się wyleczyłem. Tylko stare diesle (Do 2008-2009)

Więcej info - priv

Zdj:

 

http://imgur.com/U0dos4w

http://imgur.com/3SzqVoQ

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Astra 2004 1.7 CDTI 101KM. 14.5 tys zł

Z benzyn się wyleczyłem. Tylko stare diesle (Do 2008-2009)

Więcej info - priv

 

Zdj:

 

http://imgur.com/U0dos4w

http://imgur.com/3SzqVoQ

Ma to DPF-a i dwumasę?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o Skoda Fabia II 1,4tdi 70km? Samochód można nabyć do 15tys. Moim zdaniem do pracy idealny. Jest lekki przez co 70km daje radę. Silnik jest nieprawdopodobnie oszczędny, nie ma problemu aby zejść ze spalaniem poniżej 4l. Jednak minusem jest że to trochę ciasny samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o Skoda Fabia II 1,4tdi 70km? Samochód można nabyć do 15tys. Moim zdaniem do pracy idealny. Jest lekki przez co 70km daje radę. Silnik jest nieprawdopodobnie oszczędny, nie ma problemu aby zejść ze spalaniem poniżej 4l. Jednak minusem jest że to trochę ciasny samochód.

jechałeś tym? 3 cylindrowy diesel to masakra. Oprócz tego że ten traktor męczy podczas jazdy to jeszcze układ korbowo-tłokowy jest dużo mniej trwały.

 

NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem i doskonale zdaje sobie sprawę z tego że to ma 3 cylindry. Wiadomo 3 cylindry to jest większy hałas, jednak nadrabia oszczędnością paliwa. W dodatku można to kupić do 15tys. z rocznika np. 2010. Co do trwałości.. no cóż, może się to trochę szybciej posypać, ale co dobrego kupisz w takiej cenie? Sedana który ma 15 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że nowa Skoda Fabia to wydatek około 40tys? Nie jest to drogi samochód xd Chyba normalne jest że w ciągu 7 lat samochód zejdzie z 40 na 15. Tak samo jak nowy Seat Leon kosztuje około 80 a 3-letni 40tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...