Skocz do zawartości

Samochód do 15 tys


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zyciu nie dal bym 20 tys za 10 letniego golfa...szmelcvagen jest mocno przereklamowany .

Przedw ywgłoszeniem takiej tezy powinieneś najpierw porównać chociażby stan wnętrza w Golfie i nie daj Boże w jakimś francuzie po przejechaniu 300 tys. Mój ma 336 i zarówno na plastikach jak i fotelach nie widać zużycia.

 

Jest jeszcze 130KM ASZ

 

 

Ale jak wspomniałem nie tylko golfy są na świecie.

Jakaś A3 też może być super. A z silnikiem 1.8T jest świetna.

Do tego może być quatro. Tyle że ciężko znaleźć zdrowy egzemplarz. Mi się nie udało, wszystko było zjedzone przez rudą.

Co do 1.8T, to jest to bardzo fajna opcja, ale trafić nie zamęczonego, który nie wypija litra oleju na 1000 km jest niezmiernie trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym zwiększonym budżecie to kupił bym Civica 8 generacji. Będzie najszybszy i najmniej awaryjny w porównaniu do jakichś Golfów czy Francuskich wynalazków. Sinik 1.8 140km zdał egzamin i ludzie chwalą za bezawaryjność, w miarę się odpycha i pali rozsądne ilości paliwa. Na zakrętach objeżdża większość aut z segmentu, no ale nie wszystkim pasuje klimat Hond. W środku jest faktycznie gorzej niż w Niemieckich autach i ogólnie wygląd też dość dyskusyjny ale jest to na pewno ciekawa propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechaniu 300 tys. Mój ma 336 i zarówno na plastikach jak i fotelach nie widać zużycia.

 

 

Kiedyś jechałem dacia logan z wypożyczalni -> na liczniku miała 280tys. a w środku stan prawie jak nówka :)

 

Miał ktoś grande punto 95KM lub 120KM -> warto się w to pchać?

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym zwiększonym budżecie to kupił bym Civica 8 generacji. Będzie najszybszy i najmniej awaryjny w porównaniu do jakichś Golfów czy Francuskich wynalazków. Sinik 1.8 140km zdał egzamin i ludzie chwalą za bezawaryjność, w miarę się odpycha i pali rozsądne ilości paliwa. Na zakrętach objeżdża większość aut z segmentu, no ale nie wszystkim pasuje klimat Hond. W środku jest faktycznie gorzej niż w Niemieckich autach i ogólnie wygląd też dość dyskusyjny ale jest to na pewno ciekawa propozycja.

Do tego nie ma dwumasy, DPF-a, start stopa, hejt stopa, ani żadnych innych durnych ekonowinek.

Civic ma tylko dwa minusy: Welurowa tapicerka dosyć szybko się wyciera w newralgicznych punktach, a w przypadku hatchbacka nie każdemu pasuje wygląd w środku. No i oczywiście te niezajeżdżone bardzo trzymają cenę.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z rdzą ? Bo te VIII gen. to chyba się nieźle trzymają jak na japońca.

 

p.s. o rany ale to trzyma cene, 2 peugoty by za to kupił.

Moja 2007 z przebiegiem 84 000 nie ma nawet gramika rdzy.

 

Cena nie bierze się z powietrza. Sporo jest samochodów z tego segmentu, które są połowę tańsze :)

 

http://allegro.pl/honda-civic-viii-2007-pierwszy-wlasciciel-i6584631670.html

 

No jest chyba niezamęczona i w rozsądnej cenie. Ale kurde - ta deska w środku naprawdę mnie jakoś zniechęca.

Idzie się przyzwyczaić. Przynajmniej obrotomierz jest zegarowy.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/honda-civic-viii-2007-pierwszy-wlasciciel-i6584631670.html

 

No jest chyba niezamęczona i w rozsądnej cenie. Ale kurde - ta deska w środku naprawdę mnie jakoś zniechęca.

Przejedź się tym i sprawdź na drodze, bo całkiem fajnie to wszystko funkcjonuje. Obręcz kierownicy idealnie mieści się między oboma wyświetlaczami. Jest czytelnie i ciekawie, mi się podobało to rozwiązanie.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedw ywgłoszeniem takiej tezy powinieneś najpierw porównać chociażby stan wnętrza w Golfie i nie daj Boże w jakimś francuzie po przejechaniu 300 tys. Mój ma 336 i zarówno na plastikach jak i fotelach nie widać zużycia.

 

 

moj francuz ma 270 tys obecnie a sadze ze trzeba doliczyc 100 i tez nie ma abosutnie zadncyh zniszczen w srodku , nie trzeszcza itp , wiec skoro nie widac roznicy, po co przeplacac .

 

A jesli masz juz ponad 20 tys na puszke, to moze to

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wezmę jednak to clio. Przemawia do mnie 43 tys przebiegu i fakt, że miałbym w cenie 24 miesięczną normalną gwarancję. Co prawda ten silnik 1,2 100KM nie brzmi zbyt dumnie, ale w mieście styknie a na trasę to ja mało wyjeżdżam.

najwyżej Yuby nie wpuści mnie na parking koło swojego domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wezmę jednak to clio. Przemawia do mnie 43 tys przebiegu i fakt, że miałbym w cenie 24 miesięczną normalną gwarancję. Co prawda ten silnik 1,2 100KM nie brzmi zbyt dumnie, ale w mieście styknie a na trasę to ja mało wyjeżdżam.

najwyżej Yuby nie wpuści mnie na parking koło swojego domu.

Bierz kuźwa Hondę! Sprawdzony, ekonomiczny i trwały silnik na łańcuchu, a nie jakieś dałnsajzingowe gówno z kosiarki.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honda nie, no kompletnie do mnie nie przemawia z wyglądu, co się bedę stresował odwracajac wzrok w czasie jazdy od deski rozdizelczej :)

Dzisiaj się przejadę tym clio, a przy okazji co sądzicie o tym pojeździe?

http://otomoto.pl/oferta/opel-corsa-1-3-cdti-edition-active-ecoflex-salon-toyota-carter-ID6yBAQ3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honda nie, no kompletnie do mnie nie przemawia z wyglądu, co się bedę stresował odwracajac wzrok w czasie jazdy od deski rozdizelczej :)

Ja podczas jazdy to na drogę patrzę, ale ja dziwny jestem.... :)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...