Skocz do zawartości

Samochód do 15 tys


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale to ciulowo wygląda jednak ostatni ładny golf to była 2 :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ciulowo wygląda jednak ostatni ładny golf to była 2 :D

 

Czy ja wiem? Trójki na ładnej feldze bez zbędnych dodatków też cieszą oko :)

 

Tutaj Golf III GT Special znajomego, dość dobrze zrobiony, bardzo dobry stan:

 

post-72247-0-13612000-1477944166_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciulowo, dla mnie ładniejszy jest 5-drzwiowy. Martwi mnie ta rdza, zwracam dużą uwagę na estetykę pojazdu.

Jutro rano zobaczę z bliska jak toto wygląda. A dzisiaj oglądałem Clio III, zadbane i pewnie bym kupił, tylko mnie trochę te 75KM przeraża, jednak czasami wyjeżdżam poza miasto.

BTW: Peugeot 407 który linkowałem trochę wcześniej własnie staniał w ogłoszeniu z 21,9 na 20 tys i coraz bardziej mnie kusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj obejrzałem auto, na które chyba zacznę polować :)

 

Zwie się Abarth Grande Punto. Silnik 1.4 T-Jet, 155 KM. Wygląd nieziemski, ładny czarny kolor, ładna felga, po bokach czerwony pas z napisem Abarth. W środku na kierownicy skorpion, z prawej strony kokpitu też skorpion, bardzo dobre wykończenie. Prowadzenie jak po sznurku, 8 sekund do setki. No i mam teraz niezły dylemat bo miało być proste auto do 15 000 zł a tu trafił się taki Abarth co kosztuje 2 razy więcej ale cieszy oko. Jeszcze muszę zrobić rozeznanie jak z częściami do tego bo tam jest sporo modyfikacji w porównaniu do zwykłego Grande Punto (m.in. niższe i sztywniejsze zawieszenie, inna skrzynia biegów). Jak ktoś z forum takim jeździ to niech się ujawni i coś o tym aucie napisze :)

 

Z wyglądu niemal identyczny jak ten (ale oglądałem nie tego): http://otomoto.pl/oferta/fiat-grande-punto-abarth-1-4t-155km-alu-18-quot-ID4p8TWL.html

1.4 o mocy 155 kucy.... To nie pachnie długim dystansem, a bardziej ubytkami i częstymi wymianami oleju. Fizyki nie oszukasz. Jak chcesz to kupić i pojeździć parę lat, to albo będziesz jeździł jak ciota i nie korzystał z pełnej mocy, co się mija z celem, albo silnik więcej weźmie niż da.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.4 o mocy 155 kucy.... To nie pachnie długim dystansem, a bardziej ubytkami i częstymi wymianami oleju. Fizyki nie oszukasz. Jak chcesz to kupić i pojeździć parę lat, to albo będziesz jeździł jak ciota i nie korzystał z pełnej mocy, co się mija z celem, albo silnik więcej weźmie niż da.

 

Czy ja wiem... Fiatowskie T-Jety są bardzo chwalone, sporo ludzi się pozytywnie o nich wypowiada czyli coś w tym chyba jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek, Pancio sprzedaje w tym przedziale:

http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-s-mercedes-w140-3-0td-1997-ID6yBP73.html

 

Sama Warszafka telefonuje.

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mercedes to nie dla mnie. Wyznaję zasadę ze jak mnie nie stać na dany model nowy, to nie szukam używanego, bo to samochód nie dla mojego statusu materialnego :)

 

Golf obejrzany, a nawet przejechany po obwodnicy. Technicznie bardzo zadbany, wizualnie niestety poniżej moich oczekiwań. Może bym i doczyścił w jakimś auto-spa, ale jest drugi problem, to auto silnikowo mnie rozczarowało. Myślałem że moja corolla to muł, ale nie, golf jest większym. Szukam dalej.

 

I powoli zerkam na wyższe pułapy cenowe niestety :(

Co sądzicie o tym egzemplarzu - konkretnie interesują mnie opinie o silniku - pada jak te współczesne wszystkie wynalazki czy pochodzi? Ma turbinę chyba...

 

http://otomoto.pl/oferta/renault-clio-1-2tce-100km-alize-krajowy-iwlasciciel-aso-43tys-km-irej-04-2012-ID6yC3xz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszku a może po prostu poszukaj z nieco lepszym piecem? Golfy mają szeroką gamę silników. Ale nie mówię że trzeba się tyko na golfa zamykać.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie znajdziesz w Golfie silnika jednocześnie prostego konstrukcyjnie i dynamicznego. Jedyna opcja to poczciwe TDI (101 KM). Mam wśród najbliższych kilka tych silników i dają radę mimo ciągłego tłuczenia w "koło komina".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zyciu nie dal bym 20 tys za 10 letniego golfa...szmelcvagen jest mocno przereklamowany .

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie... Ja też bym tyle nie dał za szmelcwagena...

 

Kurde taki traktor jak mam... całe 55 kuni... śmierdziel... paka siedemdziesiąt (zegarowo... po janosiku 163 na h było) z ogonem i dwoma koniami.... na co mi więcej mocy?

 

 

Tak mam też w domu 165 koni w benzynie... a i tak wolę traktora...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze 130KM ASZ

 

 

Ale jak wspomniałem nie tylko golfy są na świecie.

Jakaś A3 też może być super. A z silnikiem 1.8T jest świetna.

Do tego może być quatro. Tyle że ciężko znaleźć zdrowy egzemplarz. Mi się nie udało, wszystko było zjedzone przez rudą.

Edytowane przez fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mieć haldex co w przypadku utraty przyczepności przodu sprawi że odepchnie się tyłem.

Nie można blokować mostu. Ale czy w aucie tego typu potrzebujemy stały napęd na 4 nogi?

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...