Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Dovi nie ogarnia, to jednak z Calem będzie podobnie ;)

 

Szkoda. Osobiście wolałbym widzieć Pedrose w Ducu, a Cala w Repsolu, ale to niestety nierealne

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ostatnia nadzieja Ducati. Moim zdaniem jedyny zawodnik co może to ustrojstwo ujarzmić (nie obrażając nikogo- krl proszę Cię nie denerwuj się na mnie).

Piszę ujarzmić to nie znaczy że to jest wielkie jedno gów.... .

Cal będzie miał wreszcie fabryczny motocykl i będzie miał możliwość pokazania że ma chłopak wielkie ja... do jazdy i potrafi ujarzmić wszystko, ja daję mu szansę ale jednak nie widzę go tam, podobnie jak Wy. Nie widzę go z głównego powodu, że Cal mocno się zmienił żeby jeździć dobrze na Yamasze. On kiedyś był dziki i nie okrzesany, czy będzie potrafił do tego wrócić ? Nie wiem ale wiadomo jak się zachowuje poza torem, pierdo... wszystko co mu na język przychodzi, czyli w głębi duszy jest chyba taki jak kiedyś. Zobaczymy, ja mu daje kredyt zaufania i może pieniądze które go zwabiły będą kluczem do sukcesu Ducati. Ten sprzęt zasługuje na szacunek bo jest piękny i ma piękną historię i tylko tacy fanatycy co krl to rozumieją i doceniają. Ja chcę widowiska i więcej marek walczących w czołówce.

Moim zdaniem Dovi jest bardzo podobnym kierowcą do Vale (dobry na hamowaniach płynny w zakrętach) i dla tego było niemal, że pewne że Dovi nie jest dobrym kandydatem, po porażce jakiej doznał V46. Nie zgodzę się z Sikorem że Pedrosa by się tam nadawał, moim zdaniem bardziej Marquez który potrafi rzucać moturem z ucha na ucho, podobny styl miał jednak Stoner i to go uczyniło mistrzem świata na czerwonym potworze.

Powiem ostro z Ducatem nie można się pier... trzeba traktować go jak kur... i taka jest prawda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę tak.

Moim zdaniem nie istotne jest dziś jak Cal poradzi sobie z Ducati - do przyszłego sezonu jeszcze szmat czasu i może okazać się, że Ducati pogłębi zapaść lub wręcz przeciwnie znajdą jakiś złoty środek.

 

Ważniejsze jest jaki wpływ będzie miał ów kontrakt z Ducati na relację Cal'a z Yamahą a co za tym idzie na dalsza część sezonu w wykonaniu Brytyjczyka. Znając życie koniec z nowymi częściami z fabryki, zapewne też Cal nie będzie już uczestniczył w testach rozwojowych.

Decyzja Cala może więc okazać się dla niego znacznie gorsza w skutkach w tym sezonie niż w kolejnym gdzie zapewne będzie nr.1 w zespole Ducati lub w najgorszym wypadku nr.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cal skonsultuje kontrakt z prawnikami to złagodzi bajerę i tak jak za czasów Vale żadna otwarta krytyka do mediów się nie dostanie. Na osłodę dostanie jedno miejsce więcej przed przecinkiem w wynagrodzeniu.

 

Znając życie koniec z nowymi częściami z fabryki
Bez przesady. Yamasze też zależy na dobrych wynikach - przecież nie odmrożą sobie uszu na złość Calowi.


Przypadek? Nie sądzę.

 

Haha. Brawo.

Edytowane przez fantom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów się kłania historia i to nie tak odległa, Yamaha już odmówiła części i testów po tym jak jeden z panów o inicjałach VR ogłosił swoje przejście do innego zespołu.

 

MotoGP to wyścig zbrojeń a Yamaha ma zawodników w fabrycznym teamie którzy mają szanse na sukces więc Cal jest dla nich w tej sytuacji jedynie zawodnikiem który ma już kontrakt z inna fabryką.

Edytowane przez krl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.superbikeplanet.com/2013/Aug/130801b.htm

 

 

On this bike everybody have a problem. I don't think that this Ducati have one positive point right now. We have a few limits in every area and with a bike like this you cannot go fast

 

 

And with the bike we have now I think you can have many (different riding) styles and and go in the same lap time. Because with the limits that we have many different riders get to one level and stop.

 

 

 

By the Austin round of the series—just the second round—he seemed brought back to earth, saying that the team didn't have a rider problem or a tire problem, that they have a "bike problem".

 

 

Tak mówi Dovizioso, a chyba trochę wie co mówi, hm :) ?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy widzą jak jest - aktualnie Ducati jest w du...... jak na razie nie widać szansy na poprawę może jednak coś się zmieni.

Choć wolałbym by ta zmiana nastąpiła tam gdzie Ducati od zawsze było siłą w WSBK a projekt MotoGP powinien być zaniechany lub rozwijany poza areną walki bo tak wygląda to naprawdę kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by obydwaj Espargaro, Redding i Marquez + kilku "dziadków" walczyli na równych sprzętach, i jeszcze Ducati by dogoniło czołówkę - to wtedy mamy STAR WARS alive :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kasa zwyciężyła.....

Kasa zwyciężyła już dawno u kazdego zawodnika który tam jeździ.

Zeby wejsc do Moto Gp trzeba samemu najpierw dysponowac ogromnym funduszem,posiadac tzw"wkład własny".

W którejś motormanii był wywiad z byłym zawodnikiem...teraz nie pamiętam nazwiska.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...