Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dominika zdjęcie super, kiedyś ktoś pisał że w Poznaniu też taki przypadek zaistniał ale nie obraź się ale z Tym awatarem trochę przesadzasz. ;)

Co do Stonera to myślę że nadal jest duże prawdopodobieństwo że na Montegi i wyspie Filipa pojedzie. Jak nie to dla mnie jako widza Motogp szkoda jego występ dodał by jeszcze większej pikanterii, poza tym tak jak kiedyś pisałem, uważam że pomimo że nie startował od Valencji to jednak miałby dużą szansę na Philip wygrać. Od tak nie traci się tego co budowało się od małego poza tym jest tam królem od 6 lat.

Ja trzymam jednak kciuki żeby pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Stoner miał startować, to by o tym powiedział po prostu. On nie musi robić takich szopek i podchodów

 

Akurat trzymanie takiej informacji w tajemnicy do samego końca byłoby logiczne - nie musiałby opędzać się od mediów i pytań o te starty. Podobnie było przecież z jego odejściem - też ściemniał do samego końca. Skoro nie wyszła mu przygoda z samochodami pozostaje mieć nadzieję, że da sobie siana i wróci na motocykl. Albo żonka mogłaby wnieść o rozwód i pozwać go na kosmiczną kasę - wtedy musiałby wrócić żeby zarobić te pieniądze ;) :D

 

A odnośnie do porównania kierowców SBK i GP, o którym mówił Crutchlow - czyli jak Hayden wejdzie do superbajków to powinien tam wszystkich pozamiatać, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę też na stole piloty od sterowania silnikiem, drugi od sterowania zawieszeniem, trzeci od sterowania telemetrią czwarty od sterowania elektroniką a piąty od sterowania zawodnikami. :wink:

 

Yamaha poszła do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...