Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie może spokojnie wracać będzie jeszcze ciekawie, a o to chodzi. Powiem nawet więcej, moim zdaniem jak będzie jechał na wyspie Philipa to może tam spokojne wygrać na Hondzie. Jest tam niepokonanym królem od wielu lat, a na pewno nie zapomniał jak się jeździ przez te parę miesięcy.

Będzie bardzo ciekawie, niech wraca. Dla mnie super wiadomość będzie jeszcze jeden kosmita.

Oczywiście kibicuje tak jak piórko V46 potem Marquezowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że MotoGP wiele straciło przez decyzję Stonera i byłbym zdecydowanie za tym by wrócił.

Osobiście też uważam, że nie tylko każdy z nas ale także i oni mają złe dni i miotają nimi takie same emocje itd. są to w końcu ludzie jak każdy z nas.

 

Dlatego nie oceniam ich pod tym względem a jedynie interesuje mnie jakimi są pilotami a Stoner zapewne zalicza się do tych największych a, że nie jest medialny a czasem miewa także swoje humory to tylko mówi mi, że gość ma takie same słabości jak ja i pewnie większość z nas.

Natomiast gdybym miał powiedzieć komu bym kibicował to odpowiedziałbym, że jak wygra Stoner to będzie super jak Vale to także Super a jak przegra Pedrosa to też będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarzyć zawsze można ;) Stoner poszedł (uciekł) do Hondy bo widział że jest coraz gorzej i go nie słuchają, Valentino myślał że go posłuchają bo to 9 krotny ale się przejechał i to ostro, dostał po du... przez dwa lata że aż bolało, Dovi- co miał chłop zrobić dobrze zapłacili i poszedł, teraz ściga się z kolegą lub power elektroniks, Cal robi wielką zadymę (że chyba przejdzie do D) ale tylko po to żeby postraszyć kolegów z Y, ot cała historia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...