Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uffff. Tak jak Yuby napisał mega powrót VR46. Sam jestem w szoku i dochodzę do siebie. Wygrał Lorenzo ale to Vale dzisiaj jest królem.

Szacunek dla Marqueza chłopak ma talent na miarę 46. Wszystkie trzy klasy bardzo ciekawe.

Badziak i Mick też się spisali fajnie się ich słucha. MICK proszę załatw jakieś studio albo napisz czy jest szansa w tym roku. W sportclub chyba było po dwóch latach o ile pamiętam. Daj znać jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne wyścigi, same plusy w porównaniu do zeszłego sezonu, jak Rossi poprawi kwalifikacje, może objedzie Lorenzo po zewnętrznej :).

 

Ciekawe co oznaczała wypowiedź Micka : "Nie wiem jak Ty, ale ja tu zostaję, Adam."?

 

To w Austin Marquez będzie faworytem.

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyścig! Vale świetnie się spisał. Trzymałem za niego kciuki, lecz nie myślałem, że uda się dojechać tak wysoko, po nie za dobrym początku. Jednak co klasa, to klasa. Komentatorzy też świetnie się spisali, dobrze, że nie było Borowczyka :blink:

ホンダが一番です

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spies ii tak powinien się cieszyć, że tym razem nie pękł mu wahacz, nie zaparowała szybka w kasku czy coś tam. Pytanie, czy jest jeszcze coś, co może się mu przytrafić. Bo Ducati już ma.....

 

Może mu jeszcze pęknąć zębatka, tak jak teraz Edwardsowi :D

 

BHRkTFFCEAAFiSe.jpg

 

 

Yamaha na topie :buttrock: ! Marquez daje bęcki Pedrosie, no i Vale wspaniały come back.

Ta runda poprawiła mi humor, dobrze że to już wszystko ruszyło :) .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyścig! Vale świetnie się spisał. Trzymałem za niego kciuki, lecz nie myślałem, że uda się dojechać tak wysoko, po nie za dobrym początku. Jednak co klasa, to klasa. Komentatorzy też świetnie się spisali, dobrze, że nie było Borowczyka :blink:

 

Owszem Borowczyka nie było i to zdecydowany + jednak komentarz w mojej opinii był najsłabszą częścią spektaklu. Mick mówi o jednym a na ekranie mamy drugie, ba nawet myli klasy Moto2 z Moto3. Najgorszy jest jednak tekst o KOSMITACH, który choćby najlepszy i najtrafniejszy wypowiedziany podczas jednej rundy dziesiątki razy doprowadza do mdłości.

 

Adama słucham z przyjemnością wiem, że robić komentarz na żywo nie jest łatwo i błędy się zdarzają. Jednak Mick z trójki komentujących jest zdecydowanie najsłabszym ogniwem czekam aż w roli komentującego pojawi się Grześ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jestem w mile zaskoczony rozwojem wydarzeń, z drugiej strony potwierdzają się wszystkie przypuszczenia przedsezonowe:

1) Lorenzo absolutnie w optymalnej dyspozycji (idealne połączenie wieku/doświadczenia/talentu)

2) Rossi wraca w wielkim stylu! I to nawet nie chodzi o miejsce, jakie zajął, ale jak dla mnie największym fenomenem tego kolesia jest to, że CHCE walczyć i ma motywację, co widać (a czego nie widać po Perdosie - nawet o tym pisałem po wywrotce w zeszłym sezonie w Australii, jak nawet nie próbował podnieść motocykla i walczyć dalej...).

3) Marquez to je*any figther, jak trochę ochłonie, to będziemy mieli jeszcze lepsze widowisko - hamowanie bokiem po ryflach... kurna ten człowiek ma jaja wykute z molibdenu :)

4) Ducati chyba "nadal musi pracować nad łącznikiem spajającym manetki z setami" ;) (choć strasznie żałuję, że Spies ciągle nie w formie)

5) Szkoda Kruczlowa, no kurde gość już któryś raz nie wytrzymuje ciśnienia... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem Borowczyka nie było i to zdecydowany + jednak komentarz w mojej opinii był najsłabszą częścią spektaklu. Mick mówi o jednym a na ekranie mamy drugie, ba nawet myli klasy Moto2 z Moto3. Najgorszy jest jednak tekst o KOSMITACH, który choćby najlepszy i najtrafniejszy wypowiedziany podczas jednej rundy dziesiątki razy doprowadza do mdłości.

 

Adama słucham z przyjemnością wiem, że robić komentarz na żywo nie jest łatwo i błędy się zdarzają. Jednak Mick z trójki komentujących jest zdecydowanie najsłabszym ogniwem czekam aż w roli komentującego pojawi się Grześ.

 

Niestety, podzielam Twoje spostrzeżenia.

Ponieważ Mick tu zagląda, może przeczyta i weźmie sobie do serca te uwagi...

Mick - dopuść czasem do głosu Adama, zwłaszcza kiedy ma on coś do powiedzenia na temat aktualnej sytuacji, a Ty po raz czterdziesty piąty opowiadasz o tym samym. Poza tym ciągłe pomyłki zawodników, rok "dwa tysiące ósmy" a nie "dwutysięczny ósmy" itd...

Może to skutek ogromnego podniecenia pierwszym wyścigiem - mam nadzieję, że będzie lepiej :biggrin:

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się wypowiedzieć bo odpaliłem transmisję BBC, moim zdaniem najlepsi komentatorzy w tym sporcie, których rozumiem :). Ale Micka i Adama też lubię słuchać. A postami Piórka nie ma się co przejmować bo ona jak czegoś albo kogoś nie skrytykuje w każdym poście to jest chora :biggrin:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...