Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, dziękuję za Wasze opinie i kilka cennych uwag. Owszem, z '2008' itd. dałem ciała - nie wiem czemu, ale biję się w pierś. Nie widziałem (i nie słuchałem) jeszcze powrótki, więc trudno mi się do końca ustosunkować, ale pewne przejęzyczenia i drobne pomyłki musicie nam po prostu wybaczyć, szczególnie w niedzielę, kiedy z uwagi na walkę na torze robi się gorąco i emocje biorą górę (choć oczywiście zawsze staram się tego unikać, ale czasami coś się po prostu palnie ;). Poza tym pamiętajcie, że faktycznie nie jest to lekka robota, szczególnie, że dla nas GP to kilkanaście godzin gadania w kółko przez trzy (a w ten weekend cztery) dni. Siłą rzeczy pewne rzeczy trzeba powtarzać, tym bardziej, że komentujemy z Warszawy, a po drugie wiele osób włącza się do relacji dopiero w niedzielę, więc najważniejsze historie/wątki z treningów trzeba przybliżyć jeszcze raz, a te kluczowe czasami powtórzyć. Jeśli chodzi o dopuszczenie Adama do głosu, to nie mam z tym najmniejszego problemu, wręcz przeciwnie ;).

 

Wiedziecie doskonale, że nie komentujemy MotoGP za karę. Kocham ten sport, więc nie ma mowy o fuszerce. Za błędy przepraszam, po zimowej przerwie trzeba się było rozkręcić, ale mam nadzieję, że od Austin będzie już tylko lepiej. Do usłyszenia za dwa tygodnie :).

 

 

w sumie było dobrze, krytykanci zawsze się znajdą i oczekują ideału (zapraszam Do Pani SIWEC-choć dla mnie ona jest pustą lalą)

a tak nawiasem jak zakończyła się historia z sernikiem dla Bena Spisa upieczonego przez Twoją Mamę?

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dziękuję za Wasze opinie i kilka cennych uwag. Owszem, z '2008' itd. dałem ciała - nie wiem czemu, ale biję się w pierś. Nie widziałem (i nie słuchałem) jeszcze powrótki, więc trudno mi się do końca ustosunkować, ale pewne przejęzyczenia i drobne pomyłki musicie nam po prostu wybaczyć, szczególnie w niedzielę, kiedy z uwagi na walkę na torze robi się gorąco i emocje biorą górę (choć oczywiście zawsze staram się tego unikać, ale czasami coś się po prostu palnie ;). Poza tym pamiętajcie, że faktycznie nie jest to lekka robota, szczególnie, że dla nas GP to kilkanaście godzin gadania w kółko przez trzy (a w ten weekend cztery) dni. Siłą rzeczy pewne rzeczy trzeba powtarzać, tym bardziej, że komentujemy z Warszawy, a po drugie wiele osób włącza się do relacji dopiero w niedzielę, więc najważniejsze historie/wątki z treningów trzeba przybliżyć jeszcze raz, a te kluczowe czasami powtórzyć. Jeśli chodzi o dopuszczenie Adama do głosu, to nie mam z tym najmniejszego problemu, wręcz przeciwnie ;).

 

Wiedziecie doskonale, że nie komentujemy MotoGP za karę. Kocham ten sport, więc nie ma mowy o fuszerce. Za błędy przepraszam, po zimowej przerwie trzeba się było rozkręcić, ale mam nadzieję, że od Austin będzie już tylko lepiej. Do usłyszenia za dwa tygodnie :).

 

Spoko Mick - ogólnie przecież jest ok, ale odrobina krytyki nie zaszkodzi, żeby na laurach nie spocząć :icon_razz:.

 

Inna sprawa, że tak jak napisał MatMax - jak się ogląda wszystkie sesje (a nawet po dwa razy) to jest różnica w stosunku do tych, którzy oglądają tylko wyścig. Ale cóż, tak mam, że oglądam wszystko :laugh:.

 

Właśnie się umówiliśmy z MatMaxem na taki wspólny, wyścigowy łykęd, Yubasku :) ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tak protokołu tylko, bo w sumie dla mnie te rzeczy są oczywiste.

 

Mick, uznaję te przeprosiny za zupełnie niestosowne. Jak ludzie nie słyszeli Szaranowicza komentującego NBA to nic nie słyszeli.

 

Komentarz jest spoko, poziom emocji stosowny :) Dziękuję i do usłyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks-rider, nie ma mowy, twardym trza być nie miętkim icon_mrgreen.gif ,co do Ducati jak pisałem wyżej nie czuję się rozczarowany... icon_razz.gif

 

 

Trzeba sie ciesyc, ze dojachaly w calosci, to najwazniejsze, a pozniej to, ze nie zawsze trzeby byc pierwszym icon_mrgreen.gif

 

:crossy:

 

 

Ale nie boj zaby, moze bedzie lepiej, albo gorzej icon_mrgreen.gif , na dwoje baba …..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widać jak pała miękła Pedrosie z biegiem wyścigu. Szkoda, koleś ma perfekcyjne warunki na mistrzostwo w tym roku, a jednak pewnie coś znowu nie zatrybi.

Z kolei Rossi na...ał konkretnie, świetnie mu poszło.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy tez dodać że Hondy w ten wikend miały ogromne problemy, a zwłaszcza Pedrosa, poza tym Pedrosa narzekał cos na plecy(Mick coś wspominał).

Moim zdaniem Lorek nie zasługuje juz na miano kosmity (kosmita może sie mylić nie wiemy tego) on zasługuje ma miano robota (powtarzalność robota- jak go się oczywiście dobrze ustawi). Szacun dla niego.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiedziecie doskonale, że nie komentujemy MotoGP za karę. Kocham ten sport, więc nie ma mowy o fuszerce. Za błędy przepraszam, po zimowej przerwie trzeba się było rozkręcić, ale mam nadzieję, że od Austin będzie już tylko lepiej. Do usłyszenia za dwa tygodnie :).

 

Komentarz na prawdę OK :) Nie można się do niczego przyczepić... O "2008" nawet nie zauważyłem :) Podoba mi się to, że na antenie podczas wyścigu czuć emocje... O to właśnie chodzi :) Fajnie, że komentuje osoba, którą pasją jest MotoGP :) Zresztą to słychać na antenie :D

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, porównując komentarz z polskiej relacji do tego, który usłyszałem w relacji z BBC można śmiało powiedzieć, że w 'naszej' wersji było znacznie więcej emocji, co uważam za pozytywne. Kilka błędów jednak się zdarzyło, dobrze, że ludzie je wychwytują, bo przecież o to chodzi, żeby było w przyszłości jeszcze lepiej. Dovizioso pomylony z Iannone pewnie by się zdenerwował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bellissima battaglia!

 

http://www.youtube.com/watch?v=5ftq6IwYouQ

 

Szczególnie tutaj

 

http://www.youtube.com/watch?v=93Ne0QOTxf8

 

reakcja Jarvisa mówi wszystko :D .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...