Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i znów wychodzi, że Ducati jest winne. Rossi nie jedzie wina Ducati, Rossi słabo jedzie na Yamasze wina Ducati, że go wyprzedza. ;)

 

Widzę Ducati nie należy do lubianych marek w naszym pięknym kraju.

Jednak kwalifikacje a wyścig to dwie różne sprawy - zapowiada się ciekawie i bardzo mnie ciekawi jak wypadnie Vale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy do jutra o 20:10

 

Goooooooooooooooo Vale, gooooooooooooooo

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta forma kwalifikacji bardzo mi się podobała jest dużo ciekawsza.

Niestety Valentino dostał podwójny pstryczek w nos, po pierwsze wyprzedził go zawodnik z Ducati (Dovi pojechał niesamowicie- wiadomo że wyścig będzie inaczej wyglądał ale kwalifikacje też są prestiżowe) po drugie Vale stracił do Lorka 1s (Lorek jest niesamowity teraz wiem dla czego Stoner który był mega szybki kierowcom przegrał mistrzostwo) raczej ten chłopak pozamiata. Ja liczę no dobry występ jednak Valentino w wyścigu i podium. Cal mnie wcale nie zadziwił bo chłopak bardzo dobrze się czuje na Losail już w tamtym roku był tam szybki. Trochę mnie wkurza jego narzekanie na to że jeździ starym modelem Yamachy na którym Lorenzo wygrał mistrzostwo, a czy nowe modele aby na pewno zrobiły wielki postęp z zeszłego roku, póki co tego nie widać np. Lorenzo kwalifikacje 2012 czas 1,54,6 teraz 1,54,7, Cal kwalifikacje 2012 czas 1,55,0 teraz 1,54,9 czasy prawie identyczne.

Miłego oglądania jutro bo będzie mega ciekawie, ja chyba też odpalę moją starą Yamahe jutro i zrobię małą rundkę przed wyścigiem. :) U mnie śnieg znika bardzo szybko zostało może 50% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.k. - trochę z lenistwa... Ale może komuś nie szkodzi, żeby napisał na jakim kanale i o której jest transmisja? Coś kojarzę, że wieczorem, ale gdzie i o której dokładnie nie mam pojęcia.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News, transmisja rusza o 17.00, wyścig MotoGP 21.00.

 

Co do samego wyścigu prawdę mówiąc nie wierzę by Marquez stanął dziś na podium - gorąca głowa, stres i co ważne nacisk jaki jest wywierany na Marka może okazać się trudny do udźwignięcia. Dodam, że podczas wszystkich treningów i kwalifikacji M. Marquez nie zmieścił się w pierwszym zakręcie blisko 20 razy!!! potrzeba mu jeszcze trochę czasu - choć osobiście nie miałbym nic przeciw by stanął na pudle.

 

Osobiście pudło obstawiam tak: Lorenzo, Pedrosa, Rossi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernest ZL-nie na temat, mam prośbę, jak jesteś ciekawy, załóż w odpowiednim Dziale osobny interesujący jak widać Cię temat i dyskutuj n/t gaji...będziesz chyba miał odbiorców...

 

 

Po prostu "boski" Vale nie jest mym idolem ( mimo niezaprzeczalnego talentu)...a w Marquezie widzę potencjał i zadziorność, wiem, że będzie się wywracał, ale i tak będę kibicować..

Pozdr.J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, u mnie wlasnie sie zaczal wstep i troche gadania, o 17:00 ma rozpoczac sie pierwszy wyscig, lipa, powtarzaja kwalifikacje, a z ciekawostek podali, ze Lorenzo dostal od HJC o milion wiecej, za jazde w ich garnku.

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...