Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co do Laguny. Mam wrażenie, że to wręcz Rossi to wyprzedzanie sprowokował, ale to już domysły i tak jak mówisz, nigdy się nie dowiemy ;) .

 

Pisałem tu już kiedyś, że Spies komentując ten wyścig w jednej ze stacji na żywo od razu powiedział, że Rossi pojechał szerzej niż mógł i wywiózł Marqueza w piach. Gdyby Młody się zaorał i wyglebił, media by piały że cwany weteran dał młodzieży lekcje. Skończyło się inaczej - MM wyszedł na młodzież z dłuższym pazurem, a Vale na mentora pokonanego własną bronią. Tak czy inaczej Vale nie mógł tego przegrać wizerunkowo :) No ale nie o nim przecież.

 

http://www.asphaltandrubber.com/motogp/summary-thursday-malaysian-gp-2013/

 

“This kind of riding improves the spectacle,” Lorenzo told Spanish media, “it doesn’t matter if we get injured, the important thing is the audience, that people enjoy it, and the action at Jerez was very entertaining, watching the marshals run for the lives at Silverstone was very entertaining. The overtake outside the track at Laguna Seca as well, watching Dani flying through the air at Aragon was incredibly entertaining, I think we should give people incentives for this kind of action, so that young riders will take it as an example. Making a more entertaining sport that way is a very good idea.”

 

Jorge Lorenzo - mistrz MotoGP i ciętego humoru :) Trochę też jest w jego wywiadzie na YT MotoGP.

 

Zastanawiam się czy ta Galeria Sław dla Stonera nie ma mu trochę utrudnić decyzji o powrocie :) :)

 

 

Z jednym się zgodzę z Badziakiem że Marquez w ogóle się nie skruszył i powiedział że ma w nosie komisję on i tak będzie jeździł tak jak to robił do tej pory.

 

Nie wszyscy tak to odebrali. Emmet w Asphalt&Rubber:

"However, for the first time, Marquez’s body language betrayed him.

He had a more serious look on his face than he has when his behavior has been questioned previously, clearly feeling the pressure. Whether this will affect how he rides or not remains to be seen, but for the first time, he did not look like a young kid larking about at a race track. He looked like a man surprised by the tumult he had stirred up."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - co mówi Marc może zupełnie nieodzwierciedlać tego co się dzieje w jego głowie. Jak to chłopak na prawdę przyjął z pewnością zobaczymy krótko po tym jak zgasną czerwone światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie bardzo dobra postawa Vale w kwalifikacjach. Tego brakowało przez cały sezon V46 zawsze tracił tam bardzo dużo. Od dwóch wyścigów potrafi odpalać sektory na czerwono w tych decydujących 15 minutach. Chyba jest to spowodowane tą skrzynią i lepszym czuciem moto. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za Jorge nie przepadam, ale faktem jest, że warunki były nie najlepsze, a on już raz w tym sezonie przekazaczył, więc zupełnie go rozumiem.

 

Muszę przyznać, że nawet mój idol, bądź co bądź, nie najmłodszy już, zaskoczył mnie, bo myślałam, że właśnie on pojedzie bardziej zachowawczo :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za Jorge nie przepadam, ale faktem jest, że warunki były nie najlepsze, a on już raz w tym sezonie przekazaczył, więc zupełnie go rozumiem.

 

Muszę przyznać, że nawet mój idol, bądź co bądź, nie najmłodszy już, zaskoczył mnie, bo myślałam, że właśnie on pojedzie bardziej zachowawczo :).

Rossi jeszcze taki stary nie jest, przynajmniej jeśli chodzi o wyścigi. A Lorek to chyba pampersa zmieniał - tak długo na tor nie wracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 fajny wyscig, Szkoda mi tylkko mlodego Marquez'a 6. te miejsce.

 

Salom, klasa.

 

Moto 2 Po wypadku wyscig przerwany, Wygkadalo naporawde powaznie, kilku zawodnikow najechalo na lezace motocykle a kilku poszlo w botanike. Na szczescie niema powaznych kontuzji.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...