Skocz do zawartości

Szanowni instruktorzy - co Wy na to? Ustawa o kierujących...


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 20 h zajec praktycznych zdawalnosc bedzie na poziomie 0%. Jesli ktos nie mial do czynienia wczesniej z motocyklem albo nie wezmie dodatkowych jazd to musi sie liczyc z niezdanym egzaminem, wywrotka a nawet urazami podczas egzaminu

Niczego w życiu nie należy się bać,

Należy to tylko zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę przesadzasz

wszystko zależy od kursanta i instruktora

w mojej karierze było trochę osób (i to niekoniecznie już jeżdżących), którym nie bałem się dać cbf-ki 600 na ostatnie z dwudziestu godzin i myślę nie mieli by problemów ze zdaniem nowego egzaminu

także stawiam na zdawalność w okolicach 10% ;)

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym dniu (poniedziałek) w Szczecinie na 13 osób praktykę zdały 2 lub 3 (nie pamiętam dokładnie). Nikt się nie wywalił.

Najwięcej osób poległo na ósemce. Na moich oczach dwie osoby za to, że nawracając na pachołkach nie obserwowały co się dzieje za plecami bo (i to jest oficjalne stanowisko naszego WORD-u) ma się upewnić o możliwości jazdy.

Dziewczyny mają problemy z przepychaniem motocykla. Jedna na tym poległa. Inna ledwie dała radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze nie kumam co do nowego egzaminu ma " NIEUGIETA " postawa egzaminatora ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziewczyny mają problemy z przepychaniem motocykla. Jedna na tym poległa. Inna ledwie dała radę.

 

Serio? O ile masa obecnego motocykla egzaminacyjnego różni się od tego, który obowiązywał wcześniej?

Pytam z ciekawości, bo nie wydaje mi się, żeby różnice były bardzo kolosalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? O ile masa obecnego motocykla egzaminacyjnego różni się od tego, który obowiązywał wcześniej?

Pytam z ciekawości, bo nie wydaje mi się, żeby różnice były bardzo kolosalne.

http://www.scigacz.p...e,13913,im.html - Yamaha YBR250

http://www.scigacz.p...ne,6514,im.html - Kawasaki ER6N

 

Jakieś 60 kg :)

Edytowane przez hikor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas prezentacji, w jednym z okolicznych WORD zadań egzaminacyjnych jeden z egzaminatorów otwarcie przyznał, że podczas egzaminu na kat. A powinna dyżurować karetka pogotowia

 

Jezeli kursant bedzie odpowiednio szkolony z przygotowaniem do tych manewrow, to nie widze jekiegokolwiek problemu.

 

W Czwartek szkolilem 16 letniego chlopaka (wczesniej jezdzil skooterem ) padal deszcz, chlopak tak kladl motocyk przy slalomach, ze mi szczena opadla.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zaczyna. :icon_evil:

Podczas prezentacji, w jednym z okolicznych WORD zadań egzaminacyjnych jeden z egzaminatorów otwarcie przyznał, że podczas egzaminu na kat. A powinna dyżurować karetka pogotowia :icon_biggrin:

 

 

W Poznaniu obowiązkowo sprowadzają karetkę na czas egzaminów "A". Tak mi wczoraj instruktor powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...