Skocz do zawartości

Wskazówki torowo-wyścigowe


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz miał dobrą konkurencję, jeżeli obstawiasz Rookie 600 :icon_mrgreen:. Wychodzi na to, że muszę namówić kogoś, żeby nie być sam w litrach - także liczę, że przynajmniej na speed days poszalejemy z Yubym, Songoku i MatMaxem78 :)

 

A z odległością to cóż, jedyne co można zrobić, to jeździć w dobrym towarzystwie, wtedy kilometry same się nawijają. Pocieszę Cię, że ja jako zapalony deskarz czasem robię trasę wawa-hel-wawa w jeden dzień... ale czego się nie robi, żeby sobie zrobić zastrzyk adrenaliny? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał dobrą konkurencję, jeżeli obstawiasz Rookie 600 :icon_mrgreen:. Wychodzi na to, że muszę namówić kogoś, żeby nie być sam w litrach - także liczę, że przynajmniej na speed days poszalejemy z Yubym, Songoku i MatMaxem78 :)

 

A z odległością to cóż, jedyne co można zrobić, to jeździć w dobrym towarzystwie, wtedy kilometry same się nawijają. Pocieszę Cię, że ja jako zapalony deskarz czasem robię trasę wawa-hel-wawa w jeden dzień... ale czego się nie robi, żeby sobie zrobić zastrzyk adrenaliny? :)

 

 

pewnie ze poszalejemy:) a co do deski to ja tez plywam i fakt mam troszke lepiej , sprzęt sobie leży w jastarni ja wsiadam na moto i w 30 minut jestem na wodzie:)) juz nie marudze o odległosci

szkolenie motocyklowe dla wszystkich

3MM Racing Academy

http://www.3mmracingacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno tu nie bylem aale widze ze niezłe tematy sie rozwijają

 

wiedze ze ekipa do scigania coraz wieksza

dolaczamy sie do tematu

nas jest dwoch klasa pretendent i rooke 600 ,narazie jeszcze zbieramy budżet ale wszystko wskazuje ze wystartujemy

 

co do formy to wazna sprawa ja jestem trenerem i z doswiadczenia widze ze chlopaki na torze czesto juz padali fizycznie kiedy ja sie dopiero rozgrzałem :)

 

a koce uzywane , chociaz nie latwo je dostac ale nie raz sa na allegro , jesli dzialaja to nie ma co przeplacac za nowe, i tak po 2 sesjach beda tak samo brudne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu można się prosić o coś takiego, jeśli zostawimy jakieś farfocle / trawę / łotewa przyklejone do ciepłej opony, i damy na to koce.

 

zgadzam sie z kolegą nie zapominajmy czyscic dobrze opon po zjechaniu z sesji i przed założeniem kocy- bo moze byc wlasnie tak jak powyżej;)

 

z kocami sa rozne sytuacje moje raz sobie lezaly wylaczone obok moto a dziecko mojego kumpla postanowilo ze je podlaczy jak nikt nie widzi i sie "lekko" przypalily nie oznacza to ze je wyzucilem po lekkim tuningu nadal sluza i maja sie swietnie;p

 

czesto jest tez tak ze napiecie jest tak slabe przed wyscigami ( nie znam sie na elektryce tak gadaja na padoku) ze koce cienko grzeja ale to wina ogromnego poboru pradu na padoku to sie czesto zdarza przed wyscigami radcze wtedy duzo wczesniej koca podłaczac.

szkolenie motocyklowe dla wszystkich

3MM Racing Academy

http://www.3mmracingacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny i prywatny materiał może ktoś będzie zainteresowany myślę ,że Troy Corser jest wystarczającym autorytetem:)

ENJOY

 

http://www.youtube.com/watch?v=HeMSfgb5tks

szkolenie motocyklowe dla wszystkich

3MM Racing Academy

http://www.3mmracingacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny i prywatny materiał może ktoś będzie zainteresowany myślę ,że Troy Corser jest wystarczającym autorytetem:)

 

 

Powiem Ci bo jesteś nowy. Tutaj to On jest zwykłym pionkiem :D Wydaje mi się, myślę, a wręcz jestem przekonany, że jest tu grupa osób, która już mogłaby wytykać Mu błędy.

 

A i co to za autorytet, jak siedzi na motocyklu sportowym w adidasach i jeansach czy co to jest za materiał??

Edytowane przez Saul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak , wqrwiaja mnie treningi o 8 rano tak jak i kwalifiakacje( w dzien wyscigu) , 2 szklanki burbonu skret noc przed , a rano 2x monster + przeciwbolowe inaczej czlowiek niedarady , to moje jak i wielu innych rady :rolleyes:

nieznam nikogo kto po 12h w aucie i 400km na torze jest wstanie o "wlasnych" silach chodzic normalnie i niestekac jak stara baba :laugh:

a wy czym sie resetujecie albo mobilizujecie ? :blink:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...