Skocz do zawartości

Tor Poznań - Motopopołudnie 2012


marcinrednose
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze mam jedno pytanie dla obeznanych z tematem, czy w czasie motopopołudnia ściśle przestrzegaja podziału na grupy oraz czas na torze, czy bardziej luźno podchodzą do problemu?? czy można jeździć dłużej jak jedną sesję dla grupy B, na przykład? czy można również zostacna torze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Speed Day można, to podejrzewam, że na motopopołudniu też można. Mi się kilka razy zdarzało jechać z inną grupą, bo nie wyrobiłem się ze swoją. Osoby wpuszczające na tor wykazują zrozumienie, choć jest oczywiste, że wjeżdżając z "wolniejszą" grupą trzeba się pilnować i nie pałować, bo to nie fair w stosunku do tych, którzy sobie ćwiczą na mniejszym speedzie.

 

96,5 dB na przelotowych fajach? To ja bym chciał takie mieć... Mi wyszło 109, Sikorowi chyba 112, więc na pomiarze była kupa śmiechu z przewagą kupy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam jedno pytanie dla obeznanych z tematem, czy w czasie motopopołudnia ściśle przestrzegaja podziału na grupy oraz czas na torze, czy bardziej luźno podchodzą do problemu?? czy można jeździć dłużej jak jedną sesję dla grupy B, na przykład? czy można również zostacna torze??

-tak, przestrzegają, nie podchodzą luźniej do tematu

-nie - dostajesz nalepkę, jesteś przydzielony do grupy i jeździsz tylko w tym czasie, dodatkowo mogą obciąć czas gdy na przykład ktoś się wygrzmoci i trzeba go pozbierać

-po co chcesz zostawać na torze? nikt Cię samego tam nie zostawi

 

no i wiadomość z wczoraj - jutrzejsze moto-popołudnie, nie wiedzieć czemu, zostało odwołane

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czy wczorajsze moto popołudnie na torze Poznań odbyło się ? Ktoś może z Was był ?

Czy są jakieś zmiany na tych treningach, czy wszystko jest po staremu, czyli start o 15, trzy sesje po 20 minut za 120zł ?

Dla mnie to jest chyba dobra alternatywa(ja mam 120km do toru) 120zł za 60 minut ale pewnie zaraz coś zmienią (40zł za sesję, a na speeddeyu 90zł za sesję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do końca po staremu

AW się nie ogarnia, niektórym osobom z grup B i C przepadła jedna sesja powodu kolejek, parę osób dało sobie spokój i na tor nie wjechało.

Aby zdać "egzamin" na motokartę trzeba było czekać w jednej kolejce a potem w drugiej po wlotkę a wszystko przez to, że ktoś nie pomyślał (bądź zrobił tak celowo) i do obsługi oddelegował tylko dwie osoby a do "egzaminowania" przewidział budkę w której mieściło się najwyżej 6/7 osób.

Kiedyś wyglądało to bardziej cywilizowanie - "egzamin" przeprowadzany był w sali konferencyjnej w budynku administracyjnym

Śmieszne jest także to, że AW wyciąga dodatkową kasę od osób mających kartę od 2010r. Czyżby zasady obowiązujące na treningach tak drastycznie się zmieniły?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej było na pierwszym motopopołudniu, gdzie dowiedziałem się przy kasie, że muszę zdawać moto kartę bo na stronie mieli źle wpisaną datę utraty ważności karty. W gratisie czekała mnie jeszcze niespodziewana wycieczka do bankomatu bo nie miałem gotówki przy sobie.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję się wybrać 22 lipca. Chętnie się poprzyglądam Paul. Ale nie licz na nic więcej poza kiwaniem głową z uznaniem stary wyjadaczu.

Powiedzcie mi jak rozwiązać pomiar czasu. Jak już ściągnę RaceChrono to jak to dalej?

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ogarnałem tego race chrono zajebista sprawa sie wydaje , walne sobie 8 punktow na poznaniu do bede wiedzial przynajmniej gdzie trace czas , a powiedz sikor , komórka ma byc na koniu czy wystarczy w kieszeni kombi zeby zlapała dobry sygnał ? Bo boje sie ze przy gruzie uszkodze smartpona :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...