Skocz do zawartości

Speed Day Poznań 2012 - ustawki


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dochodzę do siebie - kark napier...a, chodzę "lekko" połamany, w głowie jeszcze mi szumi i zacząłem szybciej pokonywać zakręt z pokoju do kuchni :)

 

Wypad rewelacyjny, zrobiliśmy wszyscy niesamowity progres, co było widać po zbijanych czasach. Myślę, że teraz już jest tylko opcja "profesjonalny tor", bo z żadnej książki i żadnego szkolenia nie dowiedziałbym się, jak można pokonywać zakręty lepiej, niż jadąc za zawodnikami pokroju Korobacza. Pozycja na moto, linia przejazdu, zakładki i przeciwskręty... wszystko fajnie, tylko trzeba po prostu jechać 3 razy szybciej, niż nakazuje zdrowy rozsądek i odwijać tak, żeby w pełnym złożeniu iść już na otwartych kotłach a hamulca używać sporadycznie :icon_mrgreen:

 

Jak na pierwszy mój Poznań jestem mega zadowolony: wykręciłem 1,47 i jestem tym bardziej pocieszony, że teraz mija równy rok od momentu, kiedy pierwszy raz wsiadłem na motocykl :)

 

Jeszcze raz dzięki forumowej ekipie za super wypad - zbieramy kasę na następny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie zrozumcie mnie źle, ale kocham Was :D . Ja się chwalę kolejnym 1:47 (i to o niecałe 0,2s lepiej od Shermana :P , bo miałem dokładnie 1:47,792), Rinas ten sam pułap, 1:48,001 (? , popraw mnie jeśli się mylę), tylko że jechał bardzo regularnie - szacun. Aż wygonili naszą 3-kę do gr. A. Jestem mega szczęśliwy, zdobyliśmy przez te 2 dni masę doświadczenia i wielki progres. Wspaniały wyjazd, wspaniała ekipa.

Nie ma że boli, nie ma że zabronią pojechać bo jest się za głośnym ;) , trzeba dawać radę za wszelką cenę i zap...ć. Do następnego.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie zrozumcie mnie źle, ale kocham Was :D . Ja się chwalę kolejnym 1:47 (i to o niecałe 0,2s lepiej od Shermana :P , bo miałem dokładnie 1:47,792)

 

To na litrze urwałbyś jeszcze z sekundę albo dwie. Nieźle, szacun.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chwalcie się jakimiś foteczkami i filmami jak macie. Ja Was trochę popstrykałem więc jak tylko ogarne te fotki to dam linka do nich. Sobota trochę tłoczna ale udana ;) popstrykałem fotki a i udało się zrobić 3 sesje na nie swoim koniu ;) czasem nie będę się chwalił ;)

 

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZWA a czym byłeś ? :)

 

Co do czasów to myślę że nie są najważniejsze, przecież jak tu na 4um piszą w innym dziale - wykładnią tego czy jesteś szybki i dobrze jeździsz nie jest czas okrażenia tylko dobra pozycja ;) byli tacy którym w grupie B ewidetnie ta ksiażkowa pozycja przeszkadzała szybciej pojechac - mieli dobre tory jazdy ale sory przy pozycji sztywnej jak kołek nie szło im zbytnio. Pozycja musi byc elastyczna, trzeba sie gibac jak małpa w cyrku żeby cos tam jechac :)

Dla mnie najważniejsze że jadę bardzo równo, najlepsze 5-6 czasów zrobiłem w ostatniej sesji 2giego dnia, czyli na mega-zmęczeniu i po 2 dniach jazdy a każde kolejne kółko lepsze od poprzedniego i skonczyłen ba 1.48.2 czyli zabrakło 0.21 sek do magicznych 1.47 :) ale waliłem same niskie 1.48 takze jest powtarzalnosc a to najwazniejsze. Wam sie wpradzie cwaniaki udało te 1.47 w sesji 3 wczoraj, ale mieliscie wtedy nówki gumki ;)

Ogólnie było super, duzo sie nauczylismy. Jechac chociaz chwilke za Florkową bezcenne mimo tego ze uciekła moment a jak zobaczyłem co ten Korobacz wyprawia to sie załamałem, ale najwazniejsze - zobaczyłem jak on w połowie patelni odwija manete na full open a tylne koło tylko sie przesuwa o pół metra i staje, przesuwa i staje - wtedy zrozumiałem co to kontrola trakcji i jak działa i dlaczego niektórzy jeżdżą na s1000rr :)

a tak w ogóle to ja nic prawie przez te 2 dni nie jadłem i schudłem 2 kilo :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...