Skocz do zawartości

Speed Day Poznań 2012 - ustawki


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

dzięki za linki do zdjęć ale wszystko już widziałem :) P.S. wgrzesiak i motogen to to samo ;)

 

co do następnych SD to ja zamierzam się pojawić na sobotnim ale raczej jako fotograf (zabiorę się z kolegami - bo koń nie gotowy od ostatniego razu - zaspałem z kupnem opon ;) )

 

Daniel:

- osoby towarzyszące mogą spokojnie wchodzić z Tobą - liczy się sam wjazd konia na nitkę toru.

- jak masz miejscie i karnistry to wygodniej zabrać paliwko ze sobą i nie latać po stacjach ;)

- jak najbardziej fisiować !!! nie lataj na takim samym jak na ulicy bo zjedziesz raz dwa opony a i lepiej się będą zachowywać jak im zmniejszysz - pytanie jeszcze na jakich oponach masz zamiar przyjechać :)

 

Pozdrawiam

i do zobaczenia

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ze wgrzesiak i motogen to tosamo ale tu wrzucił inne foty a tu inne :)

 

Co do osoby towarzyszącej - to teoretycznie płaci się za nią 50 PLN za "catering" ale praktycznie - nikt tego nie sprawdza bo jak ?

 

Co do paliwka - wiadomo że wygodnie miec kanistry, ale mało kto ma tyle miejsca zeby nabrac w pyte wachy. Większosc jeździ w przerwie na stacje, jest 2-3 min jazdy od toru; gorzej jak masz torówke - trzeba uważac na pieski :) ja teraz biore taki mały kanisterek 5l bo zawsze na 4tej sesji mi brakuje paliwa i ostatnie kółko to ledwo zjeżdżałem :/

 

Chłopaky o której sie jutro zaczynacie pakowac? o której sie moge spodziewac ?

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi.. to paliwka 5-czkę sobie też wezmę...

 

a temat opon - nigdy nie bylem na "dużym" torze, ani też nie miałem kontaktu z oponami torowymi.

aktualnie mam założone hypersporty S20 i szczerze jestem z nich mega zadowolony, a nawet dodam, że jest to najlepsza oponka jaką do tej pory miałem.... duży ZZR wylewa z siebie moment wiadrami, i na dobrym asfalciku i po rozgrzaniu naprawdę muszę się postarać aby złapać uślizg..

 

a do ilu upuszczać? teraz mam po 2.8

Edytowane przez daniel.wro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki: ja już jestem spakowany, motur i graty "na pace". Jutro o 15:30 jestem u Sikora, wrzucamy jego motorynkę + graty i koło 16:00 zmierzamy do Ciebie. U Ciebie zapinamy przyczepkę z Twoim moto i po drodze zgarniamy MarcMarca, żeby przyczepa była symetrycznie załadowana.

 

Coś nie mogę przesłać zgłoszenia mailem, odrzuca mi z komunikatem "mailbox is full". Miśce udało się wysłać faks przez internet, więc może dojdzie... tak czy siak wpłaciłem dziś i mam potwierdzenie, że kasa poszła, więc powinno być ok.

 

gorzej jak masz torówke - trzeba uważac na pieski

Właśnie dziś to przerabiałem, Inspekcja Transportu Drogowego mnie zgarnęła jak wyskoczyłem przetestować rollgaz i na stację zajechałem. Trochę chyba byli niepocieszeni, bo zadzwoniłem po laskę, która przyjechała po mnie busem, więc wrzuciliśmy "pokazowo" sprzęt na pakę i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16 to ja z pracy wyjdę jak dobrze pójdzie, umówmy się na 17 ok? jedzie sie 4 godziny takze nie ma co sie az tak spieszyc, i tak dojedziemy po ciemku i tak. A na tor wpuszczają do bardzo późna takze nie ma stresu.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rinas, myślałem że rozmawialiśmy już o tym, kiedy wyruszymy. Ja już się umówiłem z tamtymi kolegami od dwóch kolejnych motocykli, że będziemy po sprzęty 17.30. Może dasz radę chociaż 0,5h się urwać wcześniej, hm? Pewnie dużo nie stracisz :) .

 

Ja mam tutaj teraz mega zajebistą sytuację, opowiem jutro o co chodzi, ale musicie trzymać za mnie kciuki :) . Mam nadzieję (tzn. bezwzględnie muszę), że ogarnę co potrzeba.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie jak najwcześniej ale nie wiem o której sie wyrwe, sezon urlopowy - roboty 2x więcej także nie wiem jak sie ogarne. OK wstępnie 16.30 u mnie.

 

Pogoda - sam nie wiem co myśleć; wg niektórych serwisów jutro ma nie padac a tylko churzyc sie.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie kąpielówki - w piątek po smażeniu można się zamelinować do jakiegoś aquaparku, żeby się wyluzować i ostudzić emocje. Mam namiot w ogóle, także będziemy mieli "profesjonalny stand" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi ktoś z Was w piątek na miasto?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...