Skocz do zawartości

Moja przyczepa na motory:)


kivi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie ma przyczepy, na którą wejdą na luzie 3 sporty. A ta ma 165 cm i każda dzida ma dużo luzu. I jest bardzo niska i stabilnie sie prowadzi nawet przy 160 km/h.

 

Hej, to było pytanie bez ironii. Przyczepy na 3 Supermoto to się jeszcze znajdzie, ale żeby trzy sporty zapakować to już trzeba się nagimnastykować a i tak potrzebny jest jeden porysowany, żeby go w środek wstawić :) Dlatego pytam o szczegóły techniczne i koszty. Kwestie rejestracji też mnie interesują.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie koszta?

 

Wlasnie daj na PW coby inni zawalu serca nie dostali.

 

Moglbys przy okazji podac dane techníczne.

 

dl., szer. Ladownosc i CMD ( Netto i tara )

 

Ladna !

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale jak stoję obok volvo (mam swoje) to czuję się jak przystojniak.

Też mam swoje i uważam, że jest piękne. O ile je umyję. Jak to dobrze, że są różne gusta, bo wszyscy byśmy takimi samymi dzidami latali :)

Koniec offtopa ;)

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identyczne (tylko w kolorze stalowym) są u mnie w wypożyczalni i już wiele razy nimi przewoziłem sprzęta, nie wiem skąd Twoje przekonanie, że się nie da takich kupić ?

Jak to możliwe,jak wszystko łącznie z projektem i wykonawstwem jest 100% moim pomysłem. Podobnie jak koła 175/50/13 german gleba style:)

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kivi,Ty jednak grales Adama Słodowego!

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kivi MakGajwer :biggrin:! Ale ładna ona jest.

Faktycznie 3 motóry, to ten w środku mniejszy musi być i tyłem wjeżdżać :icon_mrgreen:.

Kivi, a Ty na Panonnię to by się nie wybrał?

 

Ee tam, stały 2 litry z brzegu (tzn. jeden to jak 600, bo R1 a drugi to prawie jak Hayabusa, bo mój TL :) ) i w środku Gix 600 i motocykle miały jeszcze luz. Załadowane były w takiej samej odległości od przedniego brzegu.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...