Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twitter, jeszcze prostsze niż facebook. Zakładasz konto, wpisujesz w wyszukiwarce imię, nazwisko lub pseudonim osoby, która Cię interesuje, klikasz obserwuj i gotowe. Będą Ci się wyświetlały na 'tablicy' posty publikowane przez obserwowane osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróci... szybciej niż mu się wydaje.

Witam.

Nie wydaje mi się ...trudno jest wrócić po kilku latach i od razu być na topie a takie byłyby oczekiwania.

Stoner mimo młodego wieku to "poukładany" facet który ma swoje zdanie i nie boi się mówić głośno to co myśli.

Dlaczego odszedł? Wyraźnie powiedział ,ze nie podoba się mu taka formuła wyścigów jak obecnie ( i ja się z nim zgadzam). Poza tym ...HGW... ma swoje powody a takie nasze gdybanie to można o miedzy bajki włożyć. Odchodzi w pełni chwały ... mało który potrafi tak zrobić.

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi czasu na polemikę z Tobą, bo Ty i tak wszystko wiesz najlepiej...i masz w zwyczaju generalizowanie.

 

Nie wszyscy pamiętają tylko to, co złe. Zapewniam Cię.

Ja nie wiem, czy tamto Ducati, na którym Casey zdobył majstra było gorsze czy lepsze od tego, którym obecnie jeździ Vale. Ty oczywiście wiesz. Jak mniemam - testowałeś i masz porównanie.

Vale 6 tyg. po otwartym złamaniu wrócił na tor. Też trzeba mieć jaja. Ale Ty byś nawet z otwartym złamaniem jeździł, więc nie ma o czym gadać.

Miłego dnia.

 

BTW, jestem fanką Rossi'ego, ale doceniam też osiągnięcia Stoner'a, jak i Lorenzo, choć i ich nie lubię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie pośladki jedno i drugie - szkoda się ciśnieniować 5 miesięcy przed sezonem ;)

 

W końcu w motoGP fajne jest to, że każdy zawodnik ma własny styl i wychodzi, że każdy ma też swoje 5 minut, na które wpływa masa czynników losowych (typu pasmo awarii Spies'a), osobistych (może komuś się gorzej wiodło w życiu prywatnym i stąd problemy z jazdą, o których się nie dowiemy) itd. Dlatego przecież klikając na forum tylko "gdybamy", tak samo jak gdyba pół Polski na temat twardości brzozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby lubię Cię ale uważam że jednak nie masz racji. Zapewne wiesz kto był mistrzem świata w 1998roku lub np. w 2003 ale zapewne nie pamiętasz kto wygrał wyścig na torze X w 1998 lub 2003 roku ;).

Stoner na pewno odchodzi jako świetny zawodnik który jeździł, jeździ widowiskowo ale czy odchodzi jako wielki mistrz to bym polemizował.

Tak jak wyżej koledzy piszą, nie sprzeczajcie się jak dzieci jesteśmy jedną wielką forumową rodziną i to się liczy a że każdy ma różne zdanie to super przynajmniej nie jest nudno. :)

Kurde swoją droga to nadchodzi odliczanie u mnie w domu do ostatniego wyścigu sezonu.

Muszę jakoś załatwić wolne na piątek żebym oglądną wszystkie treningi ale będzie trudno (chyba że po południu będą powtórki z pierwszych wolnych treningów wie ktoś coś o tym? )

Mam nadzieję że Mick będziesz relacjonował treningi, najlepiej lubię jednak słuchać Adama B, gość wiele lat śmigał i zawsze lubiłem go oglądać w Poznaniu. Kiedyś miał nawet fajną panią z parasolką w Poznaniu, była cała nago a piżdziawa w tedy była że szok. Śliczna ona była, tydzień nie mogłem spać. :)

Kurde Mick pozdrów Adama na antenie ode mnie, byłoby fajnie super bym się poczuł.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej lubię jednak słuchać Adama B, gość wiele lat śmigał i zawsze lubiłem go oglądać w Poznaniu. Kiedyś miał nawet fajną panią z parasolką w Poznaniu, była cała nago a piżdziawa w tedy była że szok. Śliczna ona była, tydzień nie mogłem spać. :)

Kurde Mick pozdrów Adama na antenie ode mnie, byłoby fajnie super bym się poczuł. :)

 

7b75c8e64440f7f5.jpg

 

Mówisz o niej ? :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...