Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że w darmowym kanale.

 

Pewnie czytaliście, że Stoner w tym swoim zakręcie zrobił 262km/h. Właśnie dlatego kosmiczne technologie powinny być dostępne przynajmniej w jednej kategorii, żeby w kolejnych latach ktoś pojechał jeszcze szybciej. Kosmiczne technologie więc i kosmiczne pieniądze, więc nie ma co marudzić. Gdy Vale dostanie szybszego konia to będzie miał szansę uczynić motogp mniej nudnym. Może nawet zafunduje nam jeszcze kilka takich Katalonii 2009 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantom zapomniałeś o drobnym szczególe. Szedł bokiem ...

 

No trudno jest mi to ogarnąć rozumem i właśnie jedynie udział tych najnowszych i najdroższych na świecie technologii w tym sporcie pozwala mi wierzyć, że to wszystko to nie jest jakiś fotomontaż. 260 w zakręcie po ryflach.

 

W przyszłym roku na tę Stonerową maszynę wsiądzie Marquez i rozwali system razem z tymi rekordami starszych kolegów. Albo się spali w blokach jak Elias, bo i taka możliwość chyba jest.

 

Szkoda, że yamaha nie oddała sprzęta Spiesa na te ostatnie rundy komuś z superbajków, jak Honda dla Rei.

 

BTW - na czas pobytu w Australii firma Holden pożyczyła Stonerowi to:

 

A6HjVoGCIAAEqVx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo Rossi i Stoner korzystają z elektroniki w minimalnym stopniu

Obawiam się, że zawodnicy nie mają tu zbyt wiele do gadania... Przecież w MotoGP testuje się nowe patenty. Masz w moturze ABS i sprawnie działającą TC? A może zwykły czterosuw kupiony w sklepie rozwija teraz moc 200 KM z 1 litra i można nim śmigać bez remontu 50 000 km? No to pewnie trzeba podziękować właśnie tym firmom, którym się chciało "topić" miliony dolców kilka/kilknaście lat temu i rozwijać technologię. To właśnie im zawdzięczamy postęp i trzeba o tym pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za runda w Philip Island! W każdym wyścigu Australijczyk na podium, w każdym wyścigu walka do samego końca, 2 tytuły rozdane. Ależ cały naród musi być dumny, coś pięknego.

 

Pol Espargaro zniszczył system, jestem w szoku.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...