Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To samo chodzi mi po głowie od dłuższego czasu :) . Jednak drogie - WSBK są chyba 3-krotnie tańsze (ale i tak bym to wolał). No i nie wiem do czego masz dostęp w cenie biletu.

 

Bez przesady. 64 euro za bilet, plus dojazd i nocleg. http://www.motogp.com/en/Race+Tickets/Events+Info/CZE Wybierałem się z kilkoma osobami, ale okazało się że rodzę w tym czasie, więc odpadam. W przyszłym roku pojadę - szkoda, że już bez Stonera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam. Wejście na padock byłoby fajne, ale można się obejść. Przy strefach otwartych są wielkie ekrany no i jeszcze można sobie zmieniać miejsca w obrębie stref. Wypas.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może przy płatności na miejscu można płacić w koronach. Przy płatności kartą i tak korona jest przeliczana na walutę rozliczeniową danej karty (zwykle euro) a potem na złotówki, więc taniej nie będzie.

 

Superbajki to 35 euro za weekend przy takim samym zakupie zdalnym - http://www.worldsbk.com/en/tickets/tickets-a-travel.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na postępy jakie robi z rundy na rundę Yamaha zaczynam dopuszczać myśl że Lorenzo może zostać mistrzem w tym roku. Hondy jechały na przedniej oponie w "starej specyfikacji" ponieważ z ponoć lepszymi, nowymi przód wpada w takie wibracje że nie da się hamować do zakrętu. A jak się honda obchodzi z przednią oponą widać po czasach Pedrosy. Lorenzo po wyprzedzeniu przed Pedrose jechał jakby wiedział, że ten i tak nie dowiezie tego prowadzenia do końca.

Co do Stonera ... bez wątpienia jest w tej chwili najlepszym zawodnikiem w stawce ale Honda musi się zabrać do roboty i ogarnąć ten przód bo Lorenzo swoją zegarmistrzowską jazdą może dociułać się w tym roku mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoner nie daje się lubić: jak wygrywa, komentarz na stronce MotoGP pojawia się natychmiast po wyścigu. Jak wczoraj był czwarty - to do dziś zero komentarza. Nie jestem jego fanką, ale przypuszczam, że jego fani, chcieliby usłyszeć coś na temat wyścigu. I tu jest zasadnicza różnica między nim a Rossi'm, który nigdy, nawet w swoich najtrudniejszych momentach nie olewa swoich fanów.

Może jeszcze dziś coś się pojawi, ale to i tak późnawo...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoner nie daje się lubić: jak wygrywa, komentarz na stronce MotoGP pojawia się natychmiast po wyścigu. Jak wczoraj był czwarty - to do dziś zero komentarza. Nie jestem jego fanką, ale przypuszczam, że jego fani, chcieliby usłyszeć coś na temat wyścigu. I tu jest zasadnicza różnica między nim a Rossi'm, który nigdy, nawet w swoich najtrudniejszych momentach nie olewa swoich fanów.

Może jeszcze dziś coś się pojawi, ale to i tak późnawo...

co ma zawodnik do informacji jakie pojawiają się na oficjalnej stronie cyklu? Wiadomo, że jak ktoś wygra to są wywiady, opinie i tak dalej, a jak ktoś jest czwarty to wzbudza mniejsze zainteresowanie niż lider.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoner nie daje się lubić: jak wygrywa, komentarz na stronce MotoGP pojawia się natychmiast po wyścigu. Jak wczoraj był czwarty - to do dziś zero komentarza. Nie jestem jego fanką, ale przypuszczam, że jego fani, chcieliby usłyszeć coś na temat wyścigu

 

Po co czytać o tym, skoro można obejrzeć? Zwłaszcza jeśli jest się fanem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...