Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

A Twój ukochany Rossi jakoś od dwóch lat nie potrafi się dogadać z Ducati, a podobno tak wspaniale rozwija motocykle. Miał być nowy sezon, nowy motocykl, nowe wyzwania, a na razie to jest tylko kompromitacja. Dzisiaj był drugi, bo jest świetnym kierowcą, ale nie oszukujmy się, deszcz mu pomógł, wyrównał szanse, a na suchym ściga się z Edwardsem na CRT.

 

Rozwój Yamahy trwał kilka lat. Teraz jest dużo trudniej, bo konkurencja ogromna, a fabryka Ducati nie ma tak dużych mocy przerobowych jak Honda czy Yamaha. Ale na pewno Ducati zrobi postępy i to będzie w dużej mierze zasługą Rossi'ego.

Chyba sam nie rozumiesz, co piszesz - właśnie deszcz wyrównuje szansy, co oznacza, że Ducati jeszcze nie jest konkurencyjne. A z tym Edwardsem, to przesadziłeś - chyba oglądasz nie te wyścigi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna mała różnica pomiędzy Ducati a Yamahą i Hondą - KASA - która oznacza dostęp do ludzi, sprzętu, i ośrodków badawczych. Jedyna nadzieja dla Ducati, że koncert VW dołoży się (w końcu z Lamborghini potrafili zrobić prawdziwy samochód) i udostępni swoje zaplecze badawcze.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Przez wiele sezonów rządziła Honda, spójrz kolego gdzie była wówczas Yamaha- prawie nie istniała do czasu jak przyszedł Rossi.

 

" Rzadzila " wlasnie dlatego, ze Rossi tak wysoko ja wywindowal, przeszedl do Yamahy, i sie skonczylo - czyli nie motocykl a rider.

 

Wypadalo by aby Ducati wyprodukowalo wreszcie 4 cylindrowa rzedowke, bo te L- ki i V- ki to wogole nie jezdza :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu sie tak podniecasz fantom. Po to jest forum żeby dyskutować i wygłaszać swoje opinie, a jeśli Ci się to nie podoba to nie czytaj tego i nie wpisuj swoich wypowiedzi, wejdż w inny temat i daj sobie spokój.

 

To jest temat o MotoGP czy o tym co jedna pani drugiej pani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Fantom to jest temat o Motogp to co się dzieje na wyścigach i poza nimi nie ma mowy tu o WSBK.

Lorek wczoraj dobrze powiedział że jazda w takich warunka jest nawet trudniejsza niż na suchym, wymaga mega koncentracji, wyobrażni, uwagi itp.

Wracając jeszcze na chwilkę do Ducati. Honda i Yamaha ma wielu inżynierów i mega doświadczenie. Ducati takim zapleczem nie dysponuje i tu również jest przyczyna niepowodzenia. Rossi nie jest inżynierem który powinien rozwiązywać dane problemy, jest kierowcą który przekazuje informacje. Nadmienić również trzeba, że jednak trochę się gubi sam Rossi w tym wszystkim nie ma ani on i jego ekipa z Berdzysem na czele takiego doświadczenia z włoską marką. Czy ogarną to zobaczymy w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste są te wasze dyskusje co kto komu i kiedy zawdzięcza. Coś jak spory o to kto od kogo zerżnął wzór sukienki żeby lepiej wyglądać na czerwonym dywanie w Międzyzdrojach. Ja pierdaczę - kolesie jeżdżą od przedszkolaka na motocyklach i w małym palcu mają wszystko to co jeździ od ostatnich 20-30 lat. To chyba normalne że młodsi uczą się od starszych a robienie z tego zarzutu to kosmos. Lorenzo nauczył się od Rossiego, a Rossi jechał poprzednio na ustawieniach Haydena oglądając jego plecy. A w międzyczasie Burgess mówi, że wszystkim kończy się w pewnym momencie dryg, więc być może i dla Rossiego. Ale nikt tutaj nie mówi, że Rossi ściąga od Haydena. Ale że Lorenzo od Vale to jest błee.

 

Mega LOL - zerknijcie sobie w biografie tych ludzi, zobaczcie kto na czym i co wygrywał. Ta cała stawka to są geniusze motocyklizmu, a wyścigi na tym poziomie to tak złożony temat że przyczyn sukcesów i porażek zawsze jest wiele. Rossi odszedł z yamahy, bo nie chciał rozwijać moto dla Lorenzo? No litości. Fandzolenia w tej dyskusji było więcej ale już mi się nie chce. Ploteczki jak na pudelku, ja p...

 

zgadza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby jeśli możesz to podaj mi kanał na którym transmitują wyścigi (ja mam telewizję n i polsat).

W sobotę Mick powiedział że wyścigi będą pokazywane na kanale polsat sport odpalam a tu dupa, były ale na polsat sport extra którego nie mam.

Powtórek również nie pokazują na polsat sport news (chyba tylko rano w poniedziałek jak wszyscy są w pracy).

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby jeśli możesz to podaj mi kanał na którym transmitują wyścigi (ja mam telewizję n i polsat).

W sobotę Mick powiedział że wyścigi będą pokazywane na kanale polsat sport odpalam a tu dupa, były ale na polsat sport extra którego nie mam.

Powtórek również nie pokazują na polsat sport news (chyba tylko rano w poniedziałek jak wszyscy są w pracy).

Z góry dziękuję.

 

Cześć,

 

Niedzielne wyścigi Moto3 i Moto2 pokazywaliśmy w Polsacie Sport. Wyścig MotoGP był już faktycznie w Extra, ale uprzedzaliśmy w sobotę, że tak będzie. Niestety, czasami wszystkiego nie da się zmieścić w Polsacie Sport. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje również są na polsat sport extra, oglądam tylko treningi w sobote rano na polsat sport. Dwa tygodnie temu pokazywali na polsat sport wyścig Motogp. Moto3 i Moto2 było już na polsat sport extra. Dziwnie to wszystko wygląda niech się zdecydują konkretnie gdzie będą pokazywać. Ja trzy lata temu zakupiłem telewizę n tylko i wyłącznie dla sportklubu (i extra) w którym pokazywali wszystkie treningi, kawlifikacje i wyścigi, a teraz jest lekki bałagan. Fajnie, że odwiedzasz te forum Mick.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polsat sport news masz powtórki.

 

I wystarczy doinwestować 10 zł miesięcznie w decoder z nagrywaniem i możesz olać termin transmisji/powtórki. Oglądasz kiedy TY masz czas :)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...