Skocz do zawartości

Sobota Lidl i akcesoria moto


Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz? W zeszłym tygodniu kupiłem ale jeszcze nie wypróbowałem. Już nie mogę się doczekać :D

Twoja szczotka do mycia muszli będzie zachwycona! :D

Spowiedź przedśmiertną wymyślono po to, żeby zgromadzone cenne doświadczenie nie sczęzło razem z człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z whiskaczy Passport w dobrej cenie i da się spożyć bez odruchów wymiotnych.Faktyvznie W 5 rządzi i słodycze.Patrzę na frekwencję w tym temacie i podjarka widzę straszna :) Co by było w Wolce Kosowskiej stolicy chińszczyzny.Jestem tam raz w tygodniu czasem dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam pastę do mycia zabrudzonych rąk. Zrobiona jest z jakichś wiórek drzewa. Nie zawsze jest, ale jak się pojawia to kupuję 2 puszki. Ładnie smar z łap schodzi.

 

Używam zwykłej gąbki do mycia naczyń z mydłem i jest rewela.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam zwykłej gąbki do mycia naczyń z mydłem i jest rewela.

Na konkretnie upierdolone w smarach rączki stosuję płyn do mycia garów , ludwik jakiś . Niezawodny , niestety demoluje me aksamitne dłonie ... :laugh: :P

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam "amerykańskie"ciastka z lidla a la pieguski.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo nie wiem i skoro chwalil to wie wiecej, takze trzeba bedzie sie wybrać- moze zlapie okazje zycia :P

 

Limo skoro kolega tak mowi to wie,

Ja nie wiem w sumie,bo nic nie kupowalem jeszcze w takich sklepach.ostatnio zastanawialem sie nad kluczami (zestaw) z biedronki, ale strach przed badziewiem wygral.moze ktos kupil ten zestaw?

ja mam pare gratow (klucze roznego rodzaju) z Lidla i Biedronki i slowa zlego nie powiem

lepsze niz to chujostwo z Leruła z kategorii Najniższa Cena. bo to co tam oferuja to nie miesci sie w kategorii przyzwoitości. nawet jesli cos kosztuje 2 zł to nie powinno sie rozpierdolic w amatorskim uzytkowaniu po 4 dniach.

 

Lidl to w ogóle ma smaczne słodycze. I lody które smakują tak jak magnumy, też mają pyszną czekoladę i kosztują 1,6 zł. A ostatnio były czekolady ritter sport w promo po 3,33 zł.

 

Więc nawet jak nie kupicie kasków czy czego tam, to można uzupełnić zapas słodyczy (i alko, dobre promo miewają)

zapomnialas jeszcze o winach. ludzie biora kartonami.

chleb slonecznikowy wchodzi na raz ;)

i fajne sa te tygodnie meksykanskie czy francuskie gdzie mozna kupic spozywke w fajnych cenach (kuchnie regionalne).

 

taaa i sie nam zrobil temat reklamowania Lidla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...