Skocz do zawartości

Sobota Lidl i akcesoria moto


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się ta akcja podobuje, bo chemia jaką sprzedają jest dobra a kosztuje grosze. Zmywacz do łańcucha za 5zł a rusza syf jakiego markowe szuwaksy nie mogą (pytanie tylko co z oringami ?), zmywacz do silnika całe 7 zeta, tak samo spray do felg gdzie K2 potrafią kosztować 3x więcej. Woski i politury do lakieru też jakieś grosze chyba 12zł.

Może jakość nie zwala z nóg ale rozpatrując to cacka w kat. cena/jakość to chyba lepiej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grouponach/grouperach regularnie pojawiają się oferty poniżej stówki.

Lidl - koszulka funkcyjna 69 pln

citeam (jakby nie patrzeć to samo co groupon itd) koszulka termoaktywna 70 pln + koszt wysyłki.

Spowiedź przedśmiertną wymyślono po to, żeby zgromadzone cenne doświadczenie nie sczęzło razem z człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo nie wiem i skoro chwalil to wie wiecej, takze trzeba bedzie sie wybrać- moze zlapie okazje zycia :P

 

Limo skoro kolega tak mowi to wie,

Ja nie wiem w sumie,bo nic nie kupowalem jeszcze w takich sklepach.ostatnio zastanawialem sie nad kluczami (zestaw) z biedronki, ale strach przed badziewiem wygral.moze ktos kupil ten zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidl - koszulka funkcyjna 69 pln

citeam (jakby nie patrzeć to samo co groupon itd) koszulka termoaktywna 70 pln + koszt wysyłki.

 

Ja miałem na myśli kompletne zestawy. Było tego dużo jak była zima i akcesoria dla narciarzy się sprzedawały a tera nima.

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidl to w ogóle ma smaczne słodycze. I lody które smakują tak jak magnumy, też mają pyszną czekoladę i kosztują 1,6 zł. A ostatnio były czekolady ritter sport w promo po 3,33 zł.

 

Więc nawet jak nie kupicie kasków czy czego tam, to można uzupełnić zapas słodyczy (i alko, dobre promo miewają)

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...