Skocz do zawartości

'Ściganci' z tamtych lat


PhotoGataR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yuby,gratuluję,gdyż okazałeś się najlepszy.

Swoją drogą fajne foto jak Janek Oskaldowicz rozmawia z Kwasem zasłoniętym przez jego motocykl.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oglądam te zdjęcia i zastanawiam się, w jakim miejscu polska motoryzacja była wtedy, a gdzie jest teraz?

W tamtych czasach 'wyścigowcy' tacy jak Włodzimierz Kwas musieli budować swoje maszyny we własnych garażach ( w oparciu o polskie, enerdowskie i czechosłowackie podzespoły), podpatrując gdzieś fabryczne, zachodnie maszyny. Musieli się wykazać dużą znajomością mechaniki i sprytu, by zbudować dobry motocykl bez rozbudowanego parku technicznego i sztabu inżynierów. Mieli dużo trudniej niż obecni zawodnicy...

A gdzie teraz jest polska motoryzacja?... Mam wrażenie, że ta prawdziwie polska jest już chyba tylko w garażach zapaleńców dających swoim 'cackom' drugie życie...

www.photogatar.com

www.photogatar.blogspot.com

www.kolokolei.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zasatanawiam, czy po dzisiejszych imprezach motoryzacyjnych też jakieś zdjęcia zostaną, które bedzie można za 25 lat oglądać. Bo teraz wszystkie się cyfrowo robi i pewnie do tego czasu już diabli wezmą wszystkie dyski i karty pamięci.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

qrna, sie dało coś zrobić

teraz to : ulica to nie tor, a tory pozamykamy

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...