Skocz do zawartości

XR650L motocross???? Zobaczcie sami ! ;p


Rekomendowane odpowiedzi

a jak ja mówie że na smoku 3Tb można cuda to nikt nie wierzy :D

 

pamiętam ze było to kiedyś, była gadka o tym ze wszystko można na xr'ce

 

żeby była ścisłość :D

 

600, 650r,400, 250 to ,,hardcorowe'' xr które są hard enduro pełną gębą i można na nich cuda i to nie powinno dziwić........250 troche kuleje mocą, ale zawias ma całkiem przyzwoity i jest lekka(mówie o japońskiej 250R bo w krajach ameryki południowej jest klepana xr250 tornado która jest zwykłym ciut zacofanym dualem :D ) , 400 też mocą troszkę odstaje od choćby exc 400 ale generalnie jest niezła, za to 600 i 650r to są pełną gębą wymiatacze wygrywają połowę rajdów open terrain a 650r jest w sumie jednym z najmocniejszych fabrycznie produkowanych singli 4T

 

600 dla mnie jedzie podobnie jak drz400E czy wr426f trochę inna ch-ka silnika(słabsza góra mocniejszy dół w xr, ale podobno akcesoryjny gaźnik to poprawia ) no a 650r to jest mocniejsza od 520 i przy tym wagę ma przyzwoitą i świetny zawias.....

 

 

natomiast xr650l to zwykły dual do tego moim zdaniem średnio udany-silnik z dominatora na podciśnieniowym gaźniku palony elektrycznym rozrusznikiem (do któregoś roku była jeszcze kopka później znikneła ) w sumie bardzo ciężkie moto =158kg ,,na mokro'' silnik trochę mulisty (jechałem dominatorem to straszny muł w porównaniu do choćby xr600...)

 

650l ma z starej 600 podobno ramę i zawias(z tym że rama zmodyfikowana bo 600 miała cienki tylni stelarz a 650l jest dwuosobowa i ma bagażnik) ten zawias nawet by nie był zły ale 600 ważyła 120 na sucho a nie 145.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik pokazuje możliwości sprzętu ale ludzie trochę mylnie interpretują że jak ten gość tak może to oni też wsiądą na XR czy jakiegoś jeszcze większego kloca i się tak nauczą.

Tylko jest jeszcze taki kruczek, gość który normalnie jeździł XRką mówił że na CRF każdy może szybko jeździć,

więc gość z CRF zaproponował zamianę motocykli i wyścig. Chyba widać który lepiej dawał radę.

Pomijając już fakt że kierowca XR (ten który w wyścigu jechał na CRF) i tak sobie dobrze radził, widać że trenuje na torze, ale gdy dostał lepszy sprzęt nie potrafił go wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja troche jezdziłem XL600 po torach, najwiekszy ból to słabe hamulce do tej masy, po paru kółkach bolała prawa ręka od sciskania klamki, a skuteczność i tak marna, skakać się nawet da byle hopy nie były za długie, ale trzeba sie strasznie koncentrować zeby spadać na pochyłe i amortyzować kolanami przy lądowaniu, bo zawias nie wybacza niczego, wiec jezdzic sie da ale scigac juz nie, plusem za to jest ze wpinasz 3 i więcej biegów nie potrzeba

 

co do filmiku, to kwestia umijętności-niech pokazą filmik jak ten miszczu od XR jedzie na cr albo crf, w stosunku do pozostałych, wtedy bedzie widać róznice w sprzecie

 

ps. znam goscia co atakował tor na super-tenere 750, co kto lubi :D

o:

post-32525-0-03735100-1330697508.jpg

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, kiedyś wszyscy zaczynali od XL, XT, DR-ów i MTXów i była zabawa. Ja mile wspominam XT600'89 (ostatni offroadowy rocznik:)).

Jak ktoś w latach 90-tych miał XR600 lub potem 400 to w terenie robiło sie błoto od cieknącej sliny. Pożyczyłem kiedyś koledze swoje piekne zielono-fioletowe(!) XT do testów prasowych i dostalem w zamian starszego XR600, to w terenie jakbym Pana Boga za nogi złapał :biggrin:. Oczywiscie to było czyste enduro i o tor motocrossowy nikt tym nie zahaczał. Dziś EXC200 i XR400R, to jak WRC z cadilac'iem w szranki by poszli:), aczkolwiek na wczasy tereniem, pojechałbym XRem:).

...takie to były czasy.

Dobry jeździec może pokazać co potrafią wyczynowe zabytki:).

_______________________________________________________________________________________________________________

www.sumomoto.pl

Edytowane przez Sumomoto

_______________________________________

 

www.sumomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...