Skocz do zawartości

[K] do 2000-3000zl


Rekomendowane odpowiedzi

Silnik 2,5 przy twoim wieku duże opłaty, akcyza 19% chyba, reszta rejestracji ok 1000 zł plus OC. Na gotowo może w 8k sie zmieścisz.

 

EDIT: Najtańsze OC jakie znalazłem na ten silnik przy twoim wieku dla takiego mondeo to 1600zł/rok, więc auto na gotowo 8600 jakoś.

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku mówisz że 1.8 będzie za drogie w utrzymaniu a potem szukasz V6?

To żeby się nie rozdrabniać proponuję: http://otomoto.pl/bmw-535-535i-gaz-klima-sedan-zarej-C22448486.html

 

I z gazem!

qxl7.png

Serwis, sprzedaż motocykli i samochodów osobowych

Ostrów Mazowiecka

793736001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie zwrociłem uwagi na to ze ma silnik 2.5 V6.. Byłem wiadom 1.8.. Teraz już wiem.. 8 tysiecy nie to już naprawdę mnie przerośnie.. Chcialem dac 2-3.. Myślę, że wyciagne 3-5tysiakow.. No nic będę szukał dalje..

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dysponując tak oszałamiającą kwotą jak 2-3 tysiace nowych, polskich zlotych to sie raczej bierze cokolwiek byle bylo w jak najlepszym stanie, mialo jak najdluzej oc i przeglad, mialo dobre oponki i jak najmniej palilo.

 

Po roku sie sprzedaje za ta sama cene i szuka czegos nowego.

 

 

 

W ogóle ja kocham jak ludzie podejmują decyzje odnosnie kupna samochodu przed kompem. Najpierw ma byc cos najtanszego, potem nagle sie robi 2.5 V6, chlop sie napala na mine, a okazuje sie, ze nigdy nawet w takim nie siedzial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś znalazł mondeo byłoby to dobre rozwiązanie bo jesteś bardzo wysoki. Kumpel śmigał kilkoma wozami od WV do Alfy (mówię o starszych modelach) i nie był zadowolony bo ma bardzo długie kredki (197 cm wzrostu). Jak kupił starsze mondeo i zagazował, uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Auto wygodne dla wysokich ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc szukasz samochodu i nie zwracasz uwagi na silnik?

Myslalem, to to takie samo Monedo co wczesniej..

 

Wiesz co potrzebuje taniego auta z gazem bo jest najtaniej w tej chwili. Po co mam wydawac wiecej niz 3 kloce jak chce kupic motocykl na wiosne?

 

http://otomoto.pl/fiat-punto-gaz-C22365946.html

A co wy na to?

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan Sunny - jak kupisz diesla to lejesz co chcesz a i tak jezdzi, jesli benzyne to z gazem i jezdzisz :)

 

Potwierdzam... miałem 2 egzemplarze, niesamowite samochody.

 

Druga opcja to opcja "z klasą" - kupujesz malucha, malujesz go farbą czarny mat (obowiązkowo pędzlem), zakładasz te stare zderzaki typu "crime story" (wiesz, te pseudochromy) i jesteś gość :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie za tyle ładnego Golfa II i będziesz jeździł zadowolony. Jak coś zacznie stukać, pukać pójdziesz do sklepu kupisz reklamówke częsci i zbytnio po kieszeni nie odczujesz. Blachy lepsze niż w III jak dorwiesz łądnego to się powinien trzymać kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie za tyle ładnego Golfa II i będziesz jeździł zadowolony. Jak coś zacznie stukać, pukać pójdziesz do sklepu kupisz reklamówke częsci i zbytnio po kieszeni nie odczujesz. Blachy lepsze niż w III jak dorwiesz ładnego to się powinien trzymać kupy.

 

A miałeś kiedyś takiego, masz porównanie choćby z takim mondeo?

 

Kanciata kupa złomu, trzeszcząca z każdej strony, a jak jedziesz w nocy to lepiej mieć latarkę niż te światła, nie wspominając już o komforcie podróżowania tym wynalazkiem.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam... miałem 2 egzemplarze, niesamowite samochody.

 

Druga opcja to opcja "z klasą" - kupujesz malucha, malujesz go farbą czarny mat (obowiązkowo pędzlem), zakładasz te stare zderzaki typu "crime story" (wiesz, te pseudochromy) i jesteś gość :buttrock:

 

Pewnie fajnie bym wygladal przy 195cm wzrostu :PP Jak jeżdze maluchem to szuja złamana a biegi pod kolanem zmieniam.

 

@Miłosz

Co do golfa 100% racja !

Kumpel miał, swiatła porażka.. Komfort jazdy? Jak bedziesz musiał to wszystkim pojedziesz..

Nie porownywalne auto z Mondeo.. Dziś bylem z psem na spacerze i sąsiad sie na winnał nawet nie wiedziałem, że ma Monedo siadłem popatrzylem bardzo auto pasujace do mojej osoby ;) ale nie wiem czy mnie na nie tak naprawde stac przy silniku 1.8.

 

A co powiecie na tego Fiata Punto?!

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyzwoicie wyglada ten punciak. Masz zagazowany więc kolejny punkt Twojego założenia spełniony. Nie wiem po co taśmą izolacyjną owineli filtr jednak pudło z alldrogo w razie czego kupisz całe.

Finalnie sprawdx czy nie leje się z niego strumieniami olej i czy alternator nie jest popękany. Ogólnie cześć w pytę i tanio.

Miałbyś ładne auto jeszcze do śmigania do pracy.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co taśmą izolacyjną owineli filtr jednak pudło z alldrogo w razie czego kupisz całe.

Finalnie sprawdx czy nie leje się z niego strumieniami olej i czy alternator nie jest popękany. Ogólnie cześć w pytę i tanio.

Miałbyś ładne auto jeszcze do śmigania do pracy.

 

W każdym punto są pourywane zaczepy przy filtrze i ludzie tak to obwiązują taśmą. Za 2,5k lepiej poszukaj tego Mondka z gazem. Części do jednego i drugiego na złomie kupisz na kilogramy, a komfort nieporównywalny. Nie mówiąc o corocznej wymianie kompletu zawieszenia w punto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...