Skocz do zawartości

Dakar 2012


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już za kilka godzin rusza 33 Rajd Dakar, jak to w ostatnich latach bywało, rajd odbędzie się w Ameryce południowej na terenie Argentyny, Chile i (co jest nowością) Peru. W tym roku nasz kraj będzie reprezentować 21 rodaków w rożnych teamach. Czy ktoś z Was żywo interesują się tym rajdem? Jakie macie typy na zwycięzców i jakie miejsca w tym gronie zajmą "nasi"? Czy Hołek stanie na podium, czy Rafał Sonik odkuje się po ubiegłorocznych odpadnienciu i (co "najważniejsze") Adaś dojedzie :icon_twisted:

Mam pytanie do ludzi mieszkających za granica, czy na jakiś zagranicznych stacjach będą pełne relacje z tras rajdu tak jak to prare lat temu bylo (jeszcze jak rajd odbywał się w Afryce) na EuroSprocie, bo jak widzę relacje po kilka minut w polskiej tivi w dodatku tylko o orlen timie to mnie krew zalewa :banghead:

 

edit 1. no to Sonik pojechał...

Edytowane przez Katsumoto

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duża szansa, że zwyciężą? Szlag mnie trafił. Sorry, od wielu lat Dakar to żenada, nie rajd. Przez wiele lat trasa była wyzwaniem, teraz wyzwaniem jest zgromadzenie kasy i nie odpadnięcie w wyniku decyzji sędziów :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duża szansa, że zwyciężą? Szlag mnie trafił. Sorry, od wielu lat Dakar to żenada, nie rajd. Przez wiele lat trasa była wyzwaniem, teraz wyzwaniem jest zgromadzenie kasy i nie odpadnięcie w wyniku decyzji sędziów :lapad:

Jaki w ogóle Dakar, jak to jest w Ameryce Płd :banghead: Dla mnie się skończył, jak się przenieśli. W afryce było czasem dramatycznie, ale po to jechali na ten rajd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zawodnika, Dakar nie zna litości.

 

Ja żałuję, że nie mogę tego oglądać tak samo jak LeMans 24H bo nie mam Eurosportu :banghead: Czasami chyba Sportklub i pozostałe prostackie stacje coś burkną w temacie i tyle. Był taki czas, że o godzinie 22:20 już byłem przed TV i oglądałem zajawkę zadowolony, że zaraz zobaczę akcję :buttrock: To było gdzieś w gimnazjum :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Net ? HA ! To jest jakiś ponury dowcip a nie internet. Korzystam z bezprzewodowego BemowoNet'u o oszałamiającej prędkości maksymalnej jednego mb (1mb) i to jeśli mam szczęście i jeśli się nie wysypał. Przeciętna prędkość oscyluje w granicach połowy tego. Na tym nie ma oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...