Skocz do zawartości

kurtka skóra Dainese vs TSCHUL


Rekomendowane odpowiedzi

w nie dalekiej przyszłości zamierzam kupic kurtke. bedzie to moja " pierwsza"

 

zastanawiam sie dlaczego jest taka roznica w cenie.

chcialbym kupic "cos " co bedzie bespieczne.

 

http://allegro.pl/skorzana-kurtka-dainese-rapier-jacket-czarna-b-i2002145325.html

 

a

 

http://allegro.pl/tschul-kurtka-skorzana-rozne-modele-mm-tech-i2001199372.html

 

leprzy był by do tych kurtek Alpinestars Bionic Protection Jacket

 

http://www.motorcycle-superstore.com/2/6/10/33321/ITEM/Alpinestars-Bionic-Protection-Jacket.aspx

 

 

czy moze "zwykłe" uleprzone ochraniacze wkładane w kurtke

 

 

do motoru sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to skąd różnica w cenie? Porównujesz ciula do Dainese'a? To tak jakbyś zastanawiał się dlaczego Mercedesy są droższe od Daewoo... Aha - kup sobie może słownik ortograficzny w komplecie, hm?

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie koledzy widzą tą jakość w DAINESE?

Zastanawiałem się jakiś czas temu nad kombi tego producenta. Ale po obejrzeniu z bliska, szybko chęć mi przeszła.

Wszędzie latające nitki i niechlujne szycie. Dla mnie to nie jest warte ceny, jaką wołają sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie koledzy widzą tą jakość w DAINESE?

Zastanawiałem się jakiś czas temu nad kombi tego producenta. Ale po obejrzeniu z bliska, szybko chęć mi przeszła.

Wszędzie latające nitki i niechlujne szycie. Dla mnie to nie jest warte ceny, jaką wołają sprzedawcy.

 

To ja nie wiem, co Ty oglądałeś. Ja jeżdżę w Dainese i nic się nie pruje, a przede wszystkim skóra jest bardzo dobrej jakości (jak to włoska) - mierzyłam wiele kombiaków, ciula również i żaden nie leżał tak dobrze jak ten.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem, co Ty oglądałeś. Ja jeżdżę w Dainese i nic się nie pruje, a przede wszystkim skóra jest bardzo dobrej jakości (jak to włoska) - mierzyłam wiele kombiaków, ciula również i żaden nie leżał tak dobrze jak ten.

 

 

Oglądałem niestety Dainese i niestety we Włoszech. A na dodoatek cena nie była promocyjna. Dlatego sobie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tego tschula 902, na razie w nim przejechalem 1 sezon, poza tym, ze jest krotka wiec do jeansow tylko z pasem, to lata sie w niej dobrze.

jak masz kase to oczywiscie laduj w lepsze, ja nie mialem za wiele kupilem tschula

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam Dainese i we Włoszech i w dobrej promocji :wink: po "przesiadce" z kombika RST widzę różnicę. Dużo lepiej się do mnie dopasował, skóra miła w dotyku, szycie porządne. Przekonałam się, że mowa o Dainese jako o kombi na lata, nie była wyssana z palca a też kiedyś myślałam: "taka różnica w cenie? w jakości na pewno tego aż tak nie odczuję!".

Mając mniejszy budżet wybrałam RST i chwaliłam go sobie, ale mając więcej kasy warto wybrać coś lepszego. Nie wybrałam też topowego modelu Dainese, ale taki, który na moje potrzeby jest OK. Wiadomo, że płaci się także za design, mi akurat kolor był obojętny, więc sobie jeżdżę w czerwieni. :wink:

Wybierając między Tschulem a Dainese zastanawiałabym się na ile to ma być kurtka, czy do kombinezonu no i w ogóle jak leżą, znam przypadek że kombi Tschula leżało na dziewczynie lepiej niż żadne inne i wybrała po prostu to, które było jej najwygodniejsze.

Mtx 125R - Cb 500 - Cbr 600- VTR1000F- VTR 1000 Sp1
http://www.bikepics.com/members/dagmara/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie miałem ani jednej ani drugiej.

Zdrowy rozsądek podpowiada że za jakość trzeba płacić.

Pytanie tylko czy czasem za Dainese nie przepłacamy?

Nie mam więc nie potrafie Ci odpowiedzieć bo w Alpinie brykam.

Dwójka znajomych ma "ciula" i jak za tą cenę bardzo polecają.

Ich znajomi też w "ciulach" brykają i również za tą cenę bardzo sobie chwalą.

Opcja środkowa - kup Alpinkę na wyprzedaży w przyszłym listopadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...