Skocz do zawartości

No Budget Cup


qunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wersja minimalistyczna

http://motoyoungtimercup.pl/

proszę o wszelkie krytyczne uwagi

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

programistą nie jestem - robione na darmowym szablonie

bardziej chodzi mi o uwagi merytoryczne ;)

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta klasa w tym roku jest bardzo interesująca dla tego tym baczniej bedę obserwował tę stronę, czy wyniki będą aktualne, profile zawodników, komentarze po danej rundzie itp. Zobaczymy co z tej strony będzie można wyciągnąć. Póki co tak jak kolega napisał (Konrad) jest to wersja minimalistyczna i trudno tu o krytykę czy też pochwałe, inicjatywa jest super. Ten kierowca na stronie głównej z pod kasku wygląda jak Loris Capirossi tak na marginesie. :)

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę te klasę obserwował w tym roku. Zobaczę co koledzy będą pokazywali (jakie czasy na jakich sprzętach itp.)

Jak okaże się że jestem w miarę szybki(na jakiś speeddayach czy tez motopopołudniach) od początku na swoim sprzęcie (Yamaha2000) to sprzedam ją i uderzę w tę klasę. Ja nie jestem z bogatej rodziny, może inaczej mam duże koszty utrzymania póki co i nie stać mnie na występ tak jak innych kolegów w MP (mogę im tylko kibicować i trzymać za nich kciuki) i ta klasa daje takim jak ja spełnić w minimalnym stopniu jakieś marzenia z dzieciństwa.:) Więc zobaczymy.

Nie wiem czy ktoś z Was będzie w tym roku startował w tej klasie ? Jak tak to proszę o odkrycie się, warto mieć kogoś kto będzie w tym kotle w tym roku. Rozumiem że Ty będziesz startował ? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem z bogatej rodziny, może inaczej mam duże koszty utrzymania póki co i nie stać mnie na występ tak jak innych kolegów w MP (mogę im tylko kibicować i trzymać za nich kciuki)

 

Nie jesteś jedyny, nawet nie wiesz ile wyrzeczeń i pracy nad sobą i wytrwałości muszą niektórzy włożyć w to, żeby móc coś tam pojeździć czy przygotować się do sezonu... Ja zapie**alam w robocie czasami po kilkanaście godzin dziennie żeby jakoś to wszystko ogarnąć. A tak naprawdę to dopiero początek, gdzie starty w R.600 a gdzie jakieś Mistrzostwa :D oczywiście jak kogoś stać, to i w R.600 można ze 100 koła wydać na sezon, sam nowy motur to połowa budżetu, a gdzie przygotowanie na full-wypasie i opony i reszta, znajdzie się na co wydawać, jak się ma skąd brać. Dla mnie to największa bolączka w pewnym sensie tego sportu, wiadomo że bogatemu nikt nie zabroni, ale niestety - kilku / nasto letni dzieciak nie może choćby nie wiem jak chciał podnosić swoich umiejętności, jeżeli nie ma $$$ - sory ale z motorynką biegać w koło trzepaka - można, ale gdzie się zajdzie, jak w tym czasie dzieciak z zapleczem finansowym będzie już upalał 125cc 2-suwa kilka lat. Taki lajf, taki sport.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że Ty będziesz startował ? :)

 

Plan jest pojawić się na jednej rundzie tylko, bo nie mam licencji, i w tym roku raczej nie wyrobię. Za 350zł (tyle kosztuje wyrobienie) mogę wybrać się do białej, a nawet gdybym miał licencję to i tak nie mam hajsu wystąpić we wszystkich czterech rundach. Może w przyszłym roku.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację w 100%. Każdy ma różną sytuację w życiu prywatnym i każdy orze jak może, tylko Ty jesteś chyba sam (nie wiem) ja póki co muszę robić przelewy na drobne rzeczy do R1 z konta mojej siostry bo jak moja ukochana by to zobaczyła to by mnie wypie.... z domu, ona tego nie rozumie nie stety,:) głupi byłem kiedyś i teraz muszę z tym sobie jakoś radzić.:) Nie ważne, każdy ma sytuację taka na jaką sam sobie zasłużył(ja od tego nie ucieka), mówią przecież że widziały gały co brały.:) Jakbym się cofną 15 lat wstecz to wszystkie pieniądze ładował bym w to co kocham najbardziej ale nie ma co narzekać trzeba kombinować tak jak wspomniałeś. Mimo wszystko ta klasa jest dla średnio zamożnych ludzi i pozwoli w minimalnym stopniu poczuć to co najlepsze dla prawdziwego motocyklisty.:)

 

To fajnie Limo, będziemy w kontakcie.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na www.motoyoungtimercup.pl w zakładce ciekawostki dodałem test nadesłany przez Daniela na temat zakupu i przygotowania SRADa 750

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie napisane. Ja na szpeja wydałem ok. 1000zł czyli maksymalnie po taniości i drugi 1000 na opony. Sprężyny liniowe i amor tył z 600RR 09, używki z ebaya, rolgaz z R6 07, owiewki torowe od CBR 900, do dopasowania, sety torowe w trakcie załatwiania. I to chyba tyle. Jeszcze sporo roboty przede mną.

 

Konrad, a jeszcze się chciałem zapytać czy będzie tam jakiś podział na klasy czy wszystko w kupie, 600 750 i litry?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...