Skocz do zawartości

Chopper/Cruiser dla kobiety


zuzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na wtrysku idzie o wiele lepiej a jezeli gaznik chce dogonic to spali znacznie wiecej

vn 1500 na gazniku i vn 1600 na wtrysku w ostrej jezdzie miejscami i spokojniejszej , takiej mieszanej - ten pierwszy spalil 8 litrow ten drugi 6,5

ziarnko do ziarnka :icon_razz:

 

przynajmniej ja takie mam doswiadczenia z tym

ale nie kloce sie

najwazniejsze zeby jechalo

i basta

szerokiej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny temat już kiedyś zakladalam-wtedy zdecydowalam się na Drag Stara 650 Classic. Kolejny sezon chę już przejeździć czymś mocniejszym. I tu pytanie, na co się przesiąść?

Krótko:

1. Ponieważ zawsze jeździmy grupą i robimy duższe trasy, brakuje mi mocy, co powoduje, że albo muszę męczyć silnik, albo reszta na mnie czeka.

 

 

 

Witaj! wlasnie przesiadlam sie z Vulcana 750 na Honde Shadow 1100, wlasnie ze wzgledu na te dlugie trasy,bardzo polecam,jest niesamowicie wygodna,ma powera i nie buja jej przy byle wiaterku! jest ciezka to fakt ale nikt nie bedzie jej nosil na plecach!! Pozdrøwka Rusty :crossy: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam serdecznie!Mialam dylematy co do motocykla

choppera jaki na początek i mysle nad Shadow 600 a z drugiej strony tak sie

zastanawiam czy bedzie odpowiedni chociaz jest niski ale waży 200 kg

czy dam sobie rade jak przystało na filigranową kobietkę :D Proszę o

pomoc! Zastanawiam sie i do końca nie wiem czy dobry wybór proszę o

odpowiedź z gory BARDZO DZIEKUJE i POZDRAWIAM :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam użycie wyszukiwarki i "pomęczenie" jej pod tym kątem. efektami mogą być tematy takie jak:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=54391

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=27383

itp itd

po prostu nie jesteś pierwszą, która ma taki dylemat

gdybyś jeszcze później miała jakieś wątpliwości - dopisz swoje pytanie do tego tematu, który najlepiej do niego pasuje. stosujemy tu brzytwę ockhama ;>

 

temat do oczyszczalni, nie ma sensu powtarzać po raz n-ty tych samych argumentów

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlotach często widać dziewczyny na 600. Nie waga jest ważna w cruiserze tylko jego poręczność. Poprostu wskocz na motorek i zrób kilka kółek jak na nauce jazdy. Przecież nie będziesz go dźwigała co rusz z gleby a jak będzie trzeba wycofać do tyłu to ktoś zawsze pomoże.

 

Cruisre jest niski i to mże być jego poważną zaletą. Inne motorki sąlżejsze ale siodełka są daleko od ziemi.

 

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam.

Szukam motocykla dla kobiety na pierwsze moto.

Wzrost: 170

Wiek: 40

Moto ma posiadać ABS i gmole, być lekkie i ładne. Styl podobny do tego: http://allegro.pl/honda-vtx-1300c-vance-hines-hypercharger-i1953546091.html .

Z góry dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi :icon_rolleyes:

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam motocykla dla kobiety na pierwsze moto.

Wzrost: 170

Wiek: 40

Moto ma posiadać ABS i gmole, być lekkie i ładne. Styl podobny do tego: http://allegro.pl/honda-vtx-1300c-vance-hines-hypercharger-i1953546091.html .

Z góry dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi :icon_rolleyes:

 

No no piękny ten sprzęt ale ani gmoli ani abs i o ile gmole to nie problem bo zawsze możesz dokupić to z tym abs-em to celujesz w nowsze motocykle.

Jeśli chodzi o tę lekkość to osiągniesz ją przy małej pojemności do 1000, a więc honda shadow 750

...nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć i jak mam jeździć, bo nikt za mnie nie będzie umierał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadowym Motocyklu był test małych cruiserów. Był tam VN 900, sportster 883, shadow 750 i trampek speedmaster. Jak będę miał chwile to wrzucę skany. :wink:

 

 

Dzieki, ale nie musisz sie fatygowac, gdyz Motocykl kupuje za kazdym razem od dluzszego czasu wiec test takze tam jest, ale mimo wszystko dzieki za informacje.

 

Co do tematu, macie jeszcze jakies propozycje? :)

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadowym Motocyklu był test małych cruiserów. Był tam VN 900, sportster 883, shadow 750 i trampek speedmaster. Jak będę miał chwile to wrzucę skany. :wink:

 

ale z tych wszystkich sprzętów tylko shadow ma abs

...nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć i jak mam jeździć, bo nikt za mnie nie będzie umierał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...