Skocz do zawartości

Chopper/Cruiser dla kobiety


zuzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wszystko przez zaj#isty silnik ze stajni Hamamatsu... Gdyby Suzuki chciało zrobić konika w zakresie 1,1-1,3 z podobnie zestrojonym silnikiem - wszystkie średnie Stary, ..ondy i inne takie mogłyby bić się tylko o drugie miejsce... I mówię to totalnie obiektywnie - jako wlasciciel Hondy (nie narzekam).

w VZ a potem VL jedno mnie mocno drażniło - lubiały olej. Ta miska była za mała jednak. Gdyby oferowano VL z piecem 1.1 chociaż, to raczej nie pozbyłbym się tego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki zrobiło taki silnik i to 20 lat temu VS 1400. Jeszcze teraz różne VTX 1300 (nie wspominając XVS 1100) mogą pomarzyć o takich przyśpieszeniach jak VS :D

A to fakt, ale w tym temacie wiem mało - jedynie krótka jazda. Duzo nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki zrobiło taki silnik i to 20 lat temu VS 1400. Jeszcze teraz różne VTX 1300 (nie wspominając XVS 1100) mogą pomarzyć o takich przyśpieszeniach jak VS :biggrin:

Moj kolega ma cos takiego i bedzie to sprzedawal.. moze wiec sie skusze, skoro tak zachwalacie :D

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty?! 750 już mało?

To i tak mialo byc tylko na rozgrzewke.. a ze mam tu takiego jednego kolege, ktory chce ode mnie 750 koniecznie kupic, to moze zrobie jakis niespodziewany manewr :bigrazz:

 

VS sam w sobie nie ma wyglądu, choć to rzecz gustu, ale jak nad nim trochę popracować, to mmmm

Nie jest tak zle z tym wygladem.. tym bardziej ze ten VS1400 jest nieco customowy :P (moze jutro walne fotki)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vtx 1300 mysle ze objedzie vs 1400 z kazdej strony

 

To byłbyś zaskoczony. Kumpel miał VTX 1300 (zmienione wydechy i zrobione gażnik/gaźnik bo ładnie chodził i nie strzelał). Potem kupił VS 1400 do handlu (ciągle mając tego VTX 1300) powiedział coś takiego "wygląd VTX z silnikiem VS 1400 ". A jeździł zdławioną 61 KM wersją VSa. Zresztą ja też miałem VS1400 i jak jeździliśmy razem (kumple na VTX 1300) to z miejsca nie bardzo mógł się ze mną złapać :) Predkość maksymalna to co innego być może VTX będzie szybszy.

 

Odnośnie wyglądu - kwestia gustu. A odnośnie nowoczenych motocykli na wtrysku to może kiedyś się spotkamy na jakims zlocie to pokaże Ci jak stary motoyckl na gaźniku jeździ :)

 

P.S.1 Żeby tylko nie czytał tego ktoś z GSXR1000 czy ZX9R bo nas obsmieją :)

 

P.S.2 A Yamaha Woriorr jest w/g Ciebie konstrukcją nowoczesną czy przestażałą (aluminowa rama, wtrysk ale napęd pasem i rozrząd OHV - o zgrozo)? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że jestem w Twoim guście. :( pozostaje skonsumować znajomość. :flesje: Zartuje. A na poważnie jeśli kupisz VTX'a to i tak będziesz miała mocniejszy motocykl od męża.:flesje: Śmiem twierdzić, że mimo wszystko VTX będzie lepszym wyborem niż Mean Streak a mówię to bo znam oba motocykle namacalnie. Ten drugi ma lepsze hamulce ale osiągi porównywalne. A co do klangu - jak będziesz miała okazję posłuchaj VTX'a na wydechach V&H lub pustych - naprawdę można się zdziwić.

 

Potwierdzam V&H w "Niebieskiej Ksiezniczce" uruchamiaja alermy w kazdym garazu podziemnym, a w tunelach katamarany uciekaja na boki, az milo :icon_evil:

ciekawie kiedy mnie wreszcie "niebiescy" za to zlapia? :lalag: i co mi wtedy zrobia.. (co mi zrobisz jak mnie zlapiesz :crossy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w VZ a potem VL jedno mnie mocno drażniło - lubiały olej. Ta miska była za mała jednak. Gdyby oferowano VL z piecem 1.1 chociaż, to raczej nie pozbyłbym się tego motocykla.

 

Mój oleju nie bierze.

 

 

Co do wtrysku to np. nowa Volusia i Marauder, czyli teraz C800 i M800, ale one są od 2005 roku na rynku. Z tego co słyszałem to w M800 działa to dośc dyskusyjnie, ma coś na kształt turbodziury.

Edytowane przez bjoernrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój oleju nie bierze.

Co do wtrysku to np. nowa Volusia i Marauder, czyli teraz C800 i M800, ale one są od 2005 roku na rynku. Z tego co słyszałem to w M800 działa to dośc dyskusyjnie, ma coś na kształt turbodziury.

A jeździłeś może tym nowym Marauderem? Ciekawy jestem jak to jest. Nawet go nie widziałem w realu. A Volusia moja lubiała wypić. Nie pamiętam ile, bo wyparłem to do podświadomości :crossy: ale na Mazury, nad morze itd. jeździłem z zapasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździłeś może tym nowym Marauderem? Ciekawy jestem jak to jest. Nawet go nie widziałem w realu. A Volusia moja lubiała wypić. Nie pamiętam ile, bo wyparłem to do podświadomości :crossy: ale na Mazury, nad morze itd. jeździłem z zapasem.

 

ja jeździłem nowym Marasiem, bo sie przymierzałem do kupna. nie jest tak żle jak bjoernrider mówi... Fajnie ciągnie :) shadowke moją zostawia 'instant'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowych maszyn ana wtryskach polecan nevadę 750 gutka

ogólnie bardzo dobrze jezdził mi się gutkiem - nevada 750

ale co do zapasów to żaden sprzęt do 800 ccm nie miał zapasu (chociaż uważałem jeszce w tym roku inaczej)

 

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...