Skocz do zawartości

Chopper/Cruiser dla kobiety


zuzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

XV535, Shadow, DragStar 650/1100 to motocykle stworzone głównie dla kobiet. Ale ABS to w nich darmo szukać. Nie są aż tak szybkie żeby można było zrobić sobie krzywdę.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam motocykla dla kobiety na pierwsze moto.

Moto ma posiadać ABS i gmole, być lekkie i ładne.

 

Hmmmm ....

Raczej nie da rady ... niestety.

ABS z tego co wiem to zaden nie posiada ( no chyba ze cos po 2008 roku ), lekkie i ladne to tylko Drag Star 650, Vulkan 900, moze Chonda Szadoł ...

I koniec

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm ....

Raczej nie da rady ... niestety.

ABS z tego co wiem to zaden nie posiada ( no chyba ze cos po 2008 roku ), lekkie i ladne to tylko Drag Star 650, Vulkan 900, moze Chonda Szadoł ...

I koniec

 

Nie tyle po 2008 co bodajże od 2010 i jeśli ma być lekki czyli do 1000 pojemności to tylko Honda shadow VT 750 i trzeba mieć 30 tysi. np to

...nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć i jak mam jeździć, bo nikt za mnie nie będzie umierał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam motocykla dla kobiety na pierwsze moto.

Wzrost: 170

Wiek: 40

Moto ma posiadać ABS i gmole, być lekkie i ładne. Styl podobny do tego: http://allegro.pl/honda-vtx-1300c-vance-hines-hypercharger-i1953546091.html .

Z góry dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi :icon_rolleyes:

Sprzęt zakupiony. Dojechał na kołach - VTX z linku.

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moto całkiem inne niż wymagania wstępne.Nie ma gmoli ani ABS-u.Nie jest też lekkie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz. Ta Pani zrezygnowala z innych dodatkow na rzecz ladnego wygladu motocykla. bez problemu wprowadza moto do garazu na wylaczonym zaplonie. poki co jeszcze nie podnosila i oby nie bylo takiej potrzeby =)

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz. Ta Pani zrezygnowala z innych dodatkow na rzecz ladnego wygladu motocykla. bez problemu wprowadza moto do garazu na wylaczonym zaplonie. poki co jeszcze nie podnosila i oby nie bylo takiej potrzeby =)

 

No no ma kobieta charakter. Wśród gromady VTX jest juz 3 kobiety więc teraz zapraszam do grupy czwartą. Dobry wybór nie będzie żałowała choc opanowanie tej maszyny troche jej zajmie

Edytowane przez luis71

...nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć i jak mam jeździć, bo nikt za mnie nie będzie umierał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem pełen podziwu dla Twojej kumpeli Krempy. Odważna decyzja. W mojej ocenie to za ciężkie moto na pierwsze szlify, ale znam wyjątek o wadze 45 kg i wzroście 170 cm śmigający Dragiem 1100. Kładź nacisk na koleżankę aby ćwiczyła technikę jazdy tak ciężkim moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla Twojej kumpeli Krempy. Odważna decyzja. W mojej ocenie to za ciężkie moto na pierwsze szlify, ale znam wyjątek o wadze 45 kg i wzroście 170 cm śmigający Dragiem 1100. Kładź nacisk na koleżankę aby ćwiczyła technikę jazdy tak ciężkim moto.

Motocykl był dla Mamy ;)

Do nauki dam jej Varadero, niech się tłucze, bo szkoda takiego ładnego VTXa pobić ;)

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmmmm ....

Raczej nie da rady ... niestety.

ABS z tego co wiem to zaden nie posiada ( no chyba ze cos po 2008 roku ), lekkie i ladne to tylko Drag Star 650, Vulkan 900, moze Chonda Szadoł ...

I koniec

 

Jeśli naprawdę kochasz swoją kobietę, to nie kupisz jej Chondy Szadoł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...