Skocz do zawartości

Chopper/Cruiser dla kobiety


zuzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.01.2020 o 20:43, jeszua napisał:

szukaj czegoś młodszego, xv535 czy en500 to już zabytki... gdzieś na fm jest podany link do portalu pokazującego sylwetkę na konkrenym motocyklu, przy podaniu wzrostu (i np. długości rąk czy nóg, jak ktoś ma nietypowe wymiary), trzeba sobie tylko poszukać (nie pamiętam nazwy, ale może ktoś przypomni). z drugiej strony pamiętam znajome jeszcze niższe, jeżdżące xvs650 - jedynie z szerokimi gmolami, żeby łatwiej było samodzielnie podnieść w razie utraty równowagi; z niskimi motocyklami problemu generalnie więc nie ma

jsz

ps. przeczytaj sobie jeszcze od początku temat, do którego przyłączyłem Twoje zapytanie. powinien pomóc

Ciężko o coś młodszego w tej półce cenowej.. 😛

Oglądałam dziś na żywo virago 535 i shadow 750. Virago mega pozytywne wrażenie na mnie zrobiła: niska i taka wydaje się 'zwrotna', shadow przy niej wygląda potęzniej, jest wyższy, szerszy i już nie jest aż tak swobodnie. Myśle żeby szukać virago z końca produkcji, po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Hej!:) 

Planuje na przyszły rok zrobić prawo jazdy kat A. No i bardzo chciałabym mieć motocykl typu cruiser.

ale poki co na niczym wiecej sie nie znam 😛 Jaki motor najlepszy na początek- czy lepiej 125 czy jednak coś z większym silnikiem?

Podobaja mi sie ( z wygladu )- junak m12 vintage, yamaha virago 535, suzuki intruder. 

Jako ze to bedzie dopiero moja 1 przygoda z motocyklem nie chcialabym wydawać zbyt wielu pieniedzy bo nie wiem jak to bedzie z moja zajawka. Nie chce zbyt duzego motoru zeby sie tez nie zrazić.

 Wiec cenowo fajnie jakbym sie zmiescila do 10 tys max. Co lepiej kupić? starszą yamahe czy moze nowego junaka 125? 

Co mi mozecie doradzić ?:)

Mam 169cm wzrostu i 55 kg. Raczej do jazdy po miescie czasem moze za miasto 🙂

 

Dziękuje

Sylwia

Edytowane przez sylviaes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...