Skocz do zawartości

Cruiser dla kobitki:)


blankaP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że temat nowego motocykla był już często poruszany, ale......

Jeżdżę na gs-e, to moje pierwsze moto, ale chciałabym przesiąść się na PRAWDZIWY motocykl ;) . I nie bardzo wiem, jaki byłby najlepszy dla dziewczyny, nie jestem wysoka, więc ciężkie i zbyt wysokie motory odpadają. Podoba mi się Drag Star 650, tylko nie wiem, czy to dobry wybór. Facet w salonie polecał mi jakieś koreańskie Daelimy, czy coś takiego, ale jak mam zmienić motor, to już na coś, czym trochę pojeżdżę i coś, co będzie mi się podobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeźdżisz na gs-ie to odpuść sobie wszelkie zabawki typu daelim

myślę że drag star 650 to trafny wybór, jest niski, nisko środek ciężkości chociaż do masy będziesz musiała się troszkę przyzwyczajać

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup taki, jaki Tobie się będzie podobał (oczywiście myślę tutaj o porządnych sprzętach :lol: ). Jeżeli chodzi o cruisery to nie ma tutaj modelu, który miałby jakieś poważne wady konstrukcyjne, które skłaniałyby do odradzenia (cały czas mówię o porządnych sprzętach )Kilkuletnie motocykle poprawnie eksploatowane mogą mieć stan techniczny zbliżony do nówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja swojej Pani kupiem VT 600 ,co prawda to nie Cruiser ale blisko ,a dlugo się zastanawiaem czy nie waśnie XVS bo by pasowal do kompletu ja jeżdżę XVZ 1300 , ale w końcu wybraliśmy Hondę bo jest lżejsza i poręczniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XVS650A jest spoko, znam pewną kobietkę ktora jezdzi na takim sprzecie i calkiem dzielnie sobie radzi a jest niewysoka.

 

Jako opcja to moze SV535 Virago - bardzo poreczny motocykl i z niezlym odejsciem

 

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz już doświadczenie w jeżdżeniu czymkolwiek, to nie przejmuj się specjalnie wielkością, czy masą. Są dziewczyny jeżdżące cruiserami HD czy Yamahami i wcale nie mają po 185 cm wzrostu i 90 kG wagi. Powinnaś sama sobie odpowiedzieć co Ci się podoba, przymierzyć się, przejechać i kupić. Drag Star XVS 650 A to z pewnością maszyna, z którą sobie łatwo poradzisz, świetnie wyważona, niskie siodło i dosyć elastyczny silnik. Poza tym praktycznie "bezobsługowa" - niech żyje wał Kardana ;) Jeżeli się nie mylę, to 800 -ki Suzuki: Volusia, czy nowy Marauder M 800 są lżejsze ( i też z wałem - to naprawdę duża wygoda, zwłaszcza jak masz szprychowane tylne koło...)

Życzę udanych łowów :lapagora:

Pozdrawiam :)

Błażej"Finlandia"Marzec

XVS 1100 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja druga połowa jeździ XVS 650 a gigantem nie jest :) ,

co do moto to jak wyżej, dobrze wyważony, łatwy w prowadzeniu, ze względu na masę radzę założyć gmol, w razie kłopotów przy manewrowaniu na parkingu będzie jak znalazł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jeśli mogę doradzam XVS 650 - bardzo dobry motocykl, bezobsługowy i nie sprawiający kłopotu, Virago 535 również dla dziewczyny jak znalazł przy czym nawet trochę żwawszy aczkolwiek komfort jazdy gorszy. Miałem oba - także na prawdę polecam jeden i drugi, myślę że ten pierwszy nie sprawi Ci zbytnio problemu - czasami się pomęczysz, bo jednak trochę waży ale w końcu on jest do jeżdżenia a nie do noszenia. A jeżeli jeździsz już trochę to tak na prawdę doradzam np. Drag Star XVS1100, jeśli chodzi o wysokość siodła - to tak samo jak w 650 czy Virago (nawet niżej) a silnik, odejście, hamulce bez porównania. Jest oczywiście jedno ale - kosztuje więcej.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie? GS'a mi kupił, a jemu szybko nudzą się motory, więc jak będzie wymienial na nowy, to zamiast mnie też zmieniać, zostawi swój stary motorek :D Mój mąż w życiu nie da mi pieniędzy na ciuchy, kosmetyki itp., ale na motory-zawsze i wszędzie :) Taki typ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż w życiu nie da mi pieniędzy na ciuchy' date=' kosmetyki itp., ale na motory-zawsze i wszędzie :) Taki typ...[/quote']

 

 

Pomijając pewne niedogodności natury...powiedzmy "fizycznej"...to też bym chciał mieć takiego męża :D

Myślę, że mógłbym go nawet szczerze pokochać :mrgreen:

Stary - daj jej tego WildStara, a sobie kup coś większego np. Rocketa - bo wyjdzie na to, że chytrus jesteś :lol:

 

Pozdrawiam,

Błażej"Finlandia"Marzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...