Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

zakresem temperatur w jakich się stosuje... odsyłam do zapoznania się z dyskusjami o olejach w dziale mechaniki, bo zaraz zaczniesz pytać o różnice między mineralnym a syntetycznym

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakresem temperatur w jakich się stosuje... odsyłam do zapoznania się z dyskusjami o olejach w dziale mechaniki, bo zaraz zaczniesz pytać o różnice między mineralnym a syntetycznym

jsz

OK, dziękuję za wskazówki i przepraszam za upierdliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja Ci polecam olej Liqui Moly. Z kilku rozmów wywnioskowałem, że to jeden z najlepiej spisujących się olei w XJ 600. Moje subiektywne odczucia stawiają Liqui Moly zdecydowanie nad podobno podrabianym u nas Motulem 5100 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam problem ze zdjeciem pokrywy zaworow, poniewaz jedna ze srub mocujacych w miejscu lba ma tulejke na ktora wchodzi waz od odmy, i nie mam jak tego zlapac. Probowalem kombinerkami samozaciskowymi ale sie obracaja. Moglby ktos cos poradzic? Macie jakies patenty na to? Z gory dzieki.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zdjeciem pokrywy zaworow, poniewaz jedna ze srub mocujacych w miejscu lba ma tulejke na ktora wchodzi waz od odmy, i nie mam jak tego zlapac. Probowalem kombinerkami samozaciskowymi ale sie obracaja. Moglby ktos cos poradzic? Macie jakies patenty na to? Z gory dzieki.

 

 

imbusem wykręć jak pozostałe, tylko że w tą śrubę dość głęboko wchodzi klucz imbusowy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!

Wiem, że jest idealna dla poczatkujacego (ktorym jestem). Ale obawiam sie czy nie znudzi mi sie zbyt szybko. Nie jestem fanem wielkiego odwijania i zapieprzania by kask z glowy urywalo. Jednak fajnie by miec jakis zapas mocy by od czasu do czasu pokazac puszkom kto rzadzi :P I samemu miec frajde z w miare dynamicznego, przyspieszajacego silnika. Moto na trasy blizsze (rzadziej dalsze np. nad morze) i na codzienne dojazdy na zajęcia spod miasta. Doswiadczenie: 250 cm z nauki jazdy i egzaminu.

Ogolnie wyglad nie bardzo mi sie podoba, ale glownie liczy sie latwosc w prowadzeniu i wdrozenie sie w swiat bardziej wymagajacych sprzetow.

 

Prosze o opinie i porady! Dziekuje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajta, przymierzam się do Diverki 900. Jaki olej lejecie do kardana? i jak się tam olej w ogóle wymienia? ilość to dwie setki zdaje się.

 

 

Założyłem temat ogólnie, na temat tego motocykla, chciałbym żeby jak najwięcej użytkowników się wypowiedziało na temat tego sprzętu.

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/144952-wasze-spostrzezenia-na-temat-xj-diversion-900-wzgledem-innych-moto/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...