Skocz do zawartości

Tor Lublin


chomiczon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qunio, ale w tym całym społeczeństwie i tak znajdzie się osoba, której będzie przeszkadzał hałas, kibice, roznegliżowane fanki i nie wiadomo co jeszcze. Nie wiem czy słyszeliście, ale jak były plany rozbudowy lotniska w Krakowie to ludzie się burzyli, że będą mieli głośniej, że to im życie skróci... :banghead:

Tak więc przypuszczam, że widząc co się dzieje w Pionkach mało kto chce sobie zadawać tyle trudu, skoro tak jak pisze Sherman zainwestuje to gdzie indziej. Zostanie rozegrany przetarg na teren pod budowę toru, okoliczne działki stracą na wartości, zlecą się Polaki, pobudują domy, a jak inwestor wjedzie maszynami na plac budowy to będzie sprzeciw, że jak to tak im przed domem. To co było z Lublinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe gdzie w tym roku odbędzie się super-veteran?

 

Czytałam gdzieś, że w roku 2012 jeszcze mają się odbyć planowane imprezy, ale nie wiem ile w tym prawdy i jak to teraz wygląda. Wielka szkoda by była, gdyby nie odbył się Super Veteran, świetna impreza.

Mtx 125R - Cb 500 - Cbr 600- VTR1000F- VTR 1000 Sp1
http://www.bikepics.com/members/dagmara/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie można jeździć za darmo czy odpłatnie? Skoro jest nowy właściciel/inwestor, który wywalił grube banki to pewnie głęboko w dupie ma to czy wpadnie mu do kieszeni te 2-3 tys weekendowo. Chyba, że nowy właściciel dogadał się ze starym i to stary ma zarządzać torem. Ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Sorry, ktoś z Was byłby może chętny wyskoczyć jakoś na dniach? (Piątek, sobota?).

 

Ewentualnie kombinuje, czy nie zrobić akcji Poznań: pojechać w niedzielę, kimnąć przy torze, w poniedziałek pojeździć. I tu pytanie, czy ktoś z Was się wybiera, jak coś to na priv, żeby to nie offtopować.

 

Dajcie cynk, można by się zmówić grupowo - jak coś to mam 2 miejsca na przyczepie z Piaseczna do Lublina.

Do Poznania na pewno bym miał 1 miejsce (w sensie motocykl + ludzik), ale raczej w jedną stronę, bo z Poznania nie będę wracał do wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...