Skocz do zawartości

Tor Lublin


chomiczon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem czy ta sprzedaż wyszła na dobre. Biorąc pod uwagę trzysta procentowy wzrost cen i zakaz wjazdu samochodem to nie bardzo. A w Lublinie sprawa jest przegrana, szkoda kruszyć kopie.

 

Nie można wieżdżać autami ale to dla mnie na plus. Tor jest na tyle mały i ciasny, że nie ma

tam miejsca na samochody. Ceny wzrosły, to fakt. Dzięki temu masz nową nawierzchnie, ogrodzony

tor, "padock" gdzie spokojnie zostawiasz otwarte auto z przyczepą i idziesz latać po torze.

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie celem akcji jak zresztą jest w rozwinięciu opisu "zainspirowanie" władz do podjęcia konkretnych decyzji w sprawie lokalizacji nowego toru!!!

 

Ten na Zemborzyckiej już praktycznie nie istnieje.

 

Lublin jest dziwnym miastem lekką ręką wydał ponad 10 000 000 zł na stadion piłkarski nie mając żadnej!!! konkretnej drużyny...

 

Natomiast w sporcie motorowym jest parę perełek które mogą coś osiągnąć i co jest najważniejsze LUDZIE UCZĄ SIĘ NA TORZE ZACHOWAŃ POZWALAJĄCYCH PRZEŻYĆ NA ULICY!!!

 

Ja osobiście jestem za częstymi takimi akcjami do podjęcia decyzji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Natomiast w sporcie motorowym jest parę perełek które mogą coś osiągnąć i co jest najważniejsze LUDZIE UCZĄ SIĘ NA TORZE ZACHOWAŃ POZWALAJĄCYCH PRZEŻYĆ NA ULICY!!!

Ale tak realnie: kogo to obchodzi?

PZM ma interes do zrobienia, sprzedać to za 10 baniek i mieć święty spokój.

A jak wiadomo spokój jest najcenniejszy, a jak ktos chce toru to niech jedzie na Słowację czy gdzie tam chce.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że Kivi ma rację - tu nie ma się spodziewać jakiejś wyższej logiki czy korzyści dla kierowców itd. Jest tylko motyw kasy oficjalnej i tej nieoficjalnej, która towarzyszy takim akcjom jak budowa stadionu czy sprzedaż gruntu, na którym stoi tor. Naprawdę władze PZM czy miasta mają wyj**ane na to, że ktoś chce się szkolić czy podnosić technikę jazdy. To nie Niemcy czy Francja, w której dawno zrozumieli, że są to korzyści dalekosiężne i że na tym też można zbijać kasę, tylko w inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie-jak sie tor sprzeda to za dobry wynik finansowy zarząd zgarnie prowizje.

A co do bezpieczeństwa i innych górnolotnych frazesów-nie ci ludzie i nie to państwo.

Czego by nie zrobili obrońcy toru, to i tak nie będzie to więcej warte niż 10,5 mln złotych.

A użyteczność tez będzie większa bo postawia tam Kauflanda czy inne badziewie.

Na moje oko optymisty sprawa jest przegrana.

Nalezy tez zwrócic uwagę, że tor Lublin to był zapomniany nieużytek, na którym od biedy dao się pojeździć motorem, wystarczy tylko spojrzeć na jego obecny stan. Nikt tam nie zainwestował złamanej złotówki, chyba ze w łańcuch i kłódkę, coby samowolnie tam nie jeździc.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że tam chodzi o kasę to wiem nie jestem już dawno człowiekiem naiwnym.

Czyli co olać sprawę dać swoją dupę za bezcen??

Mnie tam stać by nawet co tydzień jechać i dopi#####ać miastu jeżeli nie chcą nic zrobić.

Uważamy że media w końcu zaczynają się tym problemem interesować.

Wy możecie tylko dołączyć do naszego protestu :D zawsze też możecie komentować że nic to nie da w Polsce to powszechne :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że tam chodzi o kasę to wiem nie jestem już dawno człowiekiem naiwnym.

Czyli co olać sprawę dać swoją dupę za bezcen??

Mnie tam stać by nawet co tydzień jechać i dopi#####ać miastu jeżeli nie chcą nic zrobić.

Uważamy że media w końcu zaczynają się tym problemem interesować.

Wy możecie tylko dołączyć do naszego protestu :D zawsze też możecie komentować że nic to nie da w Polsce to powszechne :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

W sumie jakoś specjalnie młody nie jesteś a wierzysz jeszcze w siłę protestu i niezadowolenia społecznego. Niestety nie macie takiem mocy jak górnicy co najeżdzają czasem stolice w swoich sprawach.

W Polsce samochody i motocykle pojawiły się jako towar ogólnodostępny bardzo późno i wiele lat były traktowane jako coś niedostępnego i bardzo drogiego. Wszelkie próby sportowego użytkowania tych pojazdów zawsze się kojarzyły ludziom jako świadome niszczenie tychże i w Polsce nigdy nie uzyskały społecznej akceptacji.

Ja również sadziłem, że chodzi o pana Malona i hałasy i niezadowolenie mieszkanców osiedla, ale jak zobaczyłem ofertę sprzedaży, położyłem krzyżyk.

A co do mediów-moim zdaniem bardziej interesująca jesy ciąża Anny Muchy...

Akcja społeczno-fejsbukowa nie przeciwstawi sie pieniądzom nabywcy terenu z torem. Gdyby chodziło tylko o hałas to cien sznsy by był...

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://w938.wrzuta.pl/audio/2z0jHYj73Ct/ratujmy_tor_lublin_-_debata_w_radio_lublin

 

debata nad torem na dniach będzie debata telewizyjna

 

Organizatorzy wychodzą dużo dalej po za akcje fejsbukową mamy nadzieję że wszystko pójdzie w dobrym kierunku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i... :blink:

 

jak dla mnie to bardzo dobrze ze chłopaki walczą!

sprawa zaczyna śmierdzieć

jakieś osoby/media się tym zainteresowały już(chyba TVN) w samym Lublinie tez pewnie huczy od tego,w kraj tez już poszło eho..

.

Jak tematem torów w Polsce się nie potrząśnie i nie zacznie trząść,to będziemy za reszta zachodniej Europy nie 30 lata a 60 niedługo...

 

co do torów zagranicznych(Brno,Pannonia)

he he teraz tylko wam się wydaje(siedząc przed monitorem) ze sobie skoczycie...

Jak wejdziecie w realne koszta całej wyprawy wyjazdu,wyjdzie wam z tego ze te wyloty policzycie na palcach jednej reki...no chyba ze macie przychody Europejskie(?)

fajnie wyjeżdzać ze swojego kraju na zagraniczne obiekty,bo nasi rodacy -bezkarni urzędasy robią czystki na własnym krajowym podwórku... :clap:

 

jak ktoś ma parcie na latanie torowe to powodzenia,w takim "regularnym" systemie treningów...

ja raczej po ulicy bujać się nie będe już(czar prysł),wiec to ze kolejny tor padł wcale mnie nie cieszy

wyjebkowe podejście do tematu tez pachnie mi h*jówką :dry:

tym bardziej ze w moich okolicach jest tor Wyrazów i sytuacja wygląda dokładnie tak samo i dokładnie to samo nieudolne pajacowanie automobilklubu... :mad:

 

wiec nie piszcie ze nie warto!

c6d0fd19126285ff.jpg
tora!tora!tora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://w938.wrzuta.pl/audio/2z0jHYj73Ct/ratujmy_tor_lublin_-_debata_w_radio_lublin

 

debata nad torem na dniach będzie debata telewizyjna

 

Organizatorzy wychodzą dużo dalej po za akcje fejsbukową mamy nadzieję że wszystko pójdzie w dobrym kierunku ;)

Ale powiedz mi, bo nie rozumiem:

o czym ta debata?

Będą debatować o cenie wywoławczej? Przecież żyjemy w wolnym kraju i właścicielowi wolno zrobić co chce ze swoja własnością-skoro przez 30 lat nikt nic nie zrobił w tym kierunku-nie rozbudował ani nie unowocześnił tego toru, znaczy ze dawno spisał go na straty.

A teraz kryzys-nikt teraz będąc przy zdrowych zmysłach nie zbuduje nowego toru.

Na drogi nie ma pieniędzy to gdzie tu tor budować...

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Kawka czyli nasz przedstawiciel buduje lobby popierające budowę toru.

Poczekajmy do czwartku o godzinie 17:45 spotykają się radni wojewódzcy będzie wszystko w TVP Lublin jak trzeba będzie to nagram program i wrzucę.

Za dużo tutaj pesymizmu.

Wszystkie inicjatywy kiedyś miały początek niektóre trwały długo miały trudne początki ale do jasnej ciasnej skoro jest duża grupa która chce coś zrobić nie tylko klikać w klawiaturę to dajcie to poparcie!!!

 

Na temat kryzysu nie chce mi się nawet wypowiadać... dość kuwa tematów zastępczych :banghead: :banghead: :banghead:

Edytowane przez stoodent1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie temat zastępczy: "Budowa Nowego Toru".

Sprzedadzą teren z obecnym torem i obiecają "w niedalekiej przyszłości" budowę nowego.

W związku z obietnicą protestujący rozejdą się do domów i sprawa klasycznie padnie po niedługim czasie.

Naprawdę chciałbym się mylić.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie temat zastępczy: "Budowa Nowego Toru".

Sprzedadzą teren z obecnym torem i obiecają "w niedalekiej przyszłości" budowę nowego.

W związku z obietnicą protestujący rozejdą się do domów i sprawa klasycznie padnie po niedługim czasie.

Naprawdę chciałbym się mylić.

 

 

Powiem o co kaman w niedalekiej Niedźwiadzie planowane było lotnisko gmina dostała wielkie środki unijne na budowę lotniska.

Obecnie planowane jest przenieść te środki na budowę toru, to wszystko da się zrobić i nie gadamy tu o małej sumie nie o 10 000 000zł

Jest powiew optymizmu jeżeli wszystko się uda to kto wie może sobie wspólnie pośmigamy ;)

Pozdro i trzymam kciuki byś się mylił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...