Skocz do zawartości

Transport Ekstremalny!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wuja jak miał Junaka za starych lat kładł deskę na siedzeniu i wchodziło kilku gości i tak sobie na zabawę jeździli.

Edytowane przez Tytexo

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy po kilku tygodniach pobytu poza domem przypomniało mi się że obiecałem córeczce kupić rowerek to kazałem go sprzedawczyniom w sklepie dokleić mi do pleców taśmą klejącą i przywiozłem go na mojej R1 ok 10 km .Rowerek nie był z tych najmniejszych więc cała operacja klejenia przebiegała gdy siedziałem na moto.Miny ekspedientek oraz przechodniów - bezcenne. :icon_mrgreen:

 

Wymiatasz :D Definitywnie najlepszy ładunek w całym temacie.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiatasz :D Definitywnie najlepszy ładunek w całym temacie.

 

łahahaha szkoda, że foty nie ma!

 

Ja nie mam się zbytnio czym pochwalić, woziłem wielki plecak zawalony złomem jak sprzątałem piwnice - przy okazji sprzedałem i trochę zarobiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosę, widły, grabie, duży worek ziemniaków na baku, buraki, ze cztery wiaderka, trawę w tobołku i jeszcze by się coś znalazło.

Wszystko na starej WSK 125. Oczywiście nie było to za jednym kursem. :icon_mrgreen:

Potem woziłem już różności na przyczepce ciągniętej za WSKą. Zaczep zrobiłem na wzór zaczepu w ciągniku C330, tylko, że odpowiedno pomniejszony do skali pojazdu :icon_mrgreen:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, już się bałem, że ktoś założył temat po tym, jak wczoraj widział mnie na gixerze z 2 rzeczami: z tyłu pompa wielkości agregatu, natomiast przed sobą 10-metrowy wąż do wypompowywania wody. Oparty na baku i na owiewce :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MZ150 - komplet opon do Toyoty Yaris z Centrum do serwisu w Markach, cztery rolki papieru do drukarek architektonicznych (każda po 12 kg i chyba z metr długości), wielki kosz kwiatów.

 

MZ250 - Rower, dwa worki ziemniaków i jeden marchewki, rama do 251, przeprowadzka (dwie torby podróżne, dwa plecaki, jakiś namiot, karimaty, zapasowy silnik w kufrze)

 

CB500 - żandych ekscesów - jeden wózek do przewożenia butli z gazem technicznym. Ale szykuje się duuuża przeprowadzka, więc ostatniego słowa nie powiedziałem. A, no i deska snowboardowa w Pecu (z awatara).

 

Kurcze, już się bałem, że ktoś założył temat po tym, jak wczoraj widział mnie na gixerze z 2 rzeczami: z tyłu pompa wielkości agregatu, natomiast przed sobą 10-metrowy wąż do wypompowywania wody. Oparty na baku i na owiewce :buttrock:

Dajesz radę :buttrock:

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona mi właśnie relacjonowała, że widziała skuter, wiozący przęsło ogrodzenia w przybliżeniu 1,5 x 1m. Umocowane w poprzek pomiędzy kolanami kierowcy a kierownicą.

 

Kosę, widły, grabie, duży worek ziemniaków na baku, buraki, ze cztery wiaderka, trawę w tobołku i jeszcze by się coś znalazło.

Wszystko na starej WSK 125. Oczywiście nie było to za jednym kursem. :icon_mrgreen:

Potem woziłem już różności na przyczepce ciągniętej za WSKą. Zaczep zrobiłem na wzór zaczepu w ciągniku C330, tylko, że odpowiedno pomniejszony do skali pojazdu :icon_mrgreen:

Motocyklista z kosą :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiozłem ostatnio żonę z zakupami.Pojechaliśmy do marketu po kawę, a wyszła z wielką torbą. Po tym jak z torby wyfrunęły 2 bułki, przełożyła torbę między mnie a siebie.

PS.

Nie wiedziałem że xj 900 na koło z gazu idzie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...