Skocz do zawartości

Którą kurtkę byście polecili


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym znać waszą opinie odnośnie kurtek

- Cycle Spirit 0207 link: http://www.akcesoriamotocyklowe.pl/product_info.php?cPath=5_37&products_id=2698

- Adrenaline Brute link: http://skuteromaniak.pl/kurtka-adrenaline-brute-czarna-m.html

Którą byście mi polecili bo jestem teraz na kupnie a moze całkiem inną kurtke znacie godną uwagi.

Z góry dzienki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podałeś motocykla w profilu, więc mamy zgadywać, że potrzebna Ci do lansu na jagiellońskiej? weź tą "bardziej mięską"

na motocykl, ze względu na nerki i inszą zawartość bebechów, polecam dłuższą

jsz

 

ps. jeśli w wieku 13 lat nie radzisz sobie z ortografią, przyda się też słownik

ps. 2. wyszukiwarka po prawej u góry, hasło "kurtka"

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Kawasaki GPZ 500S. Jestem początkującym posiadaczem motocykla.

O chronieniu nerek też już dużo słyszałem i wiem że to jest ważne.

Jeżeli chodzi o opis tych kurtek to która będzie lepsza.

 

PS. Sorki za błąd w temacie

Yuby taką kurtkę to sobie możesz nosić w niedziele do kościoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chyba ten topic powinien być skasowany bo co odpowiedź to można przeczytać lepsze opinie na temat tych kurtek.

Ale spróbujemy jeszcze raz:

 

Moja Modeka się rozleciała i potrzebuję na szybko krótką kurtkę do 300zł, używa ktoś może tę Adrenaline brute? A może spojrzeć w stronę Ozone? Delta albo Solo, a może macie inne propozycje?

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam,

 

Chcę zmienić kurtkę i nie wiem którą z tych 2 wybrać. Cena praktycznie ta sama, bo jedna z wysyłką gratis za 112 euro a druga z wysyłką do mnie za 97 euro.

 

http://www.ebay.fr/itm/Black-Hazard-Textile-Etanche-Impermeable-Moto-Scooter-Veste-Tout-Saison-Blouson-/121218447960#ebayphotohostinglisting

 

http://www.bikeweardirect.co.uk/cj-hv-hi-vis-black-waterproof-armoured-motorcycle-bike-jacket.html

 

Obie ze wzmocnieniami, wypinanym ocieplaczem i membranami.

 

Doradzicie ?

Aby jeździć szybko, nie wystarczy benzyna w żyłach, potrzebny jest jeszcze olej w głowie.

Każdy chwali to - czym jeździ jego stary.

Jeździłem już chyba wszystkim, od dziecięcego chodzika po Magnum 520 DXi z naczepą ponadnormatywną, a teraz przyszedł czas na motocykl.

Kierowcą trzeba się urodzić, samo prawo jazdy nie wystarczy ... ale na wszelki wypadek mam wszystkie kategorie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez ta ktora Tobie sie bardziej podoba bo ty w niej bedziesz jezdzil.

Mi z wygladu podoba sie pierwsza. Wyglada na to ze ma nawet odblaski co u mnie jest plusem.

Druga kurtka tez ok. Ma nieco lepszy mechanizm dostosowywania grubosci rekawow.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Witam, prosze o pomoc w wyborze kurtki tekstylnej, mam juz kilka swoich typow ale o ostateczny wybór chcialbym poprosic bardziej doswiadczonych kolegow

 

1. Seca Reactor

2. Berik AirTech

3. Probiker PR-12

4. Alpinestars T-GP Plus R Air

 

Zalezy mi przede wszystkim na bezpieczenstwie ale i wygodzie z komfortem w cieple letnie dni tez. Wiem ze Alpinestars jest troche drozsza ale nie wiele, a jezeli jest bezpieczniejsza to moge doplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpinestars jako jedyna z towarzystwa ma miejsce na ochraniacze żeber. Jeśli będzie leżeć ciasno w rękawach, to warto brać (zwykle leży luźno).

Oczywiście warto pamiętać, że jest też najbardziej wentylowana ze wszystkich wspomnianych, nie ma żadnej warstwy wiatroszczelnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...