Skocz do zawartości

Skradziono trzy motocykle !!!


CRASH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok, ale nie planuje podwoic wartosci motocykla w ten sposob :)

mojego sprzetu raczej nie rusza profesjonalisci, za tani i niechodliwy

pytam o najtansze (100-250pln) urzadzenia dostepne na allegro

krotko, jak zostawie maszyne pod marketem, i Staszek ze Zdzichem mi ja zaladuja do busa, to mam szanse ja namierzyc czy nie?

Edytowane przez gru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbity w glebe metalowy pret o srednicy 20cm - zamowiony specjalnie dla mnie, pieknie zalany betonem w srodku garazu na jakies 50cm - wazyl jakies 200kg i dodatkowe 3 metalowe petle 8cm srednicy kazda, na przednie i tylne kolo oraz najdluzsza przez sam srodek motocykla. Piekna lita stal, kto rozetnie cos takiego po cichu?

 

 

 

dobry palnik poradzi sobie bez większych problemów :)

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze zabawki sa duzo silniejsze, przebija sie i przez garaz i przez vana. Najdrozsze, za pare tysiecy nawet przez jakies aluminiowe fartuchy i sa trudniejsze do zagluszenia czy wykrycia.

Kupiłem droższy model za ok 1000, jak przyjdzie zobaczymy czy działa :)

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sestorme

ok, ale nie planuje podwoic wartosci motocykla w ten sposob :)

mojego sprzetu raczej nie rusza profesjonalisci, za tani i niechodliwy

pytam o najtansze (100-250pln) urzadzenia dostepne na allegro

krotko, jak zostawie maszyne pod marketem, i Staszek ze Zdzichem mi ja zaladuja do busa, to mam szanse ja namierzyc czy nie?

 

Trudno powiedziec, poszukaj takich, ktorych producenci twierdza, ze sie przebije przez vana.

 

dobry palnik poradzi sobie bez większych problemów :)

Ja slyszalem, ze wlasnie nie, ze musieliby nieco sie bawic. Tak czy inaczej, teraz nie uzywam, bo nie ma sensu na to, co trzymam w srodku.

 

Widzialem swego czasu cos na zasadzie alarmu, stawiasz cos pod motocyklem, moze byc oblozone chusteczkami, i nadajnik na moto, jedno pod drugim, jesli wiazka zostanie przerwana to halas jak sam sk***ysyn, podobno bardzo tanie i male, wiec latwo schowac. Nawet profesjonalisci moga o takim banalnym zabezpieczeniu zapomniec.

Edytowane przez Sestorme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na w/w zabezpieczenia jest bardzo prosty sposób: ZAGŁUSZACZ. A później wiadomo co się stanie z maszynami. Zostaną rozebrane i sprzedawane jako części używane również na Allegro. Po czym MY (tu biję się w pierś, bo też tak czasem kupuję) użytkownicy motongów, będziemy je ochoczo kupować, bo taniej niż w serwisie. I tak to się właśnie napędza.

 

Edit:

 

Sestorme: hehe, dobre. Złodzieje muszą się mieć na baczności u Ciebie. Następnym razem czeka ich ucięcie łba ukrytą gilotyną, bądź też nabicie na pale wysuwające się z podłogi po dotknięciu sprzęta lub ewentualnie postrzelenie z ukrytego kałacha zamontowanego w ścianie :icon_razz:

Edytowane przez TWin_78

Yamaha XJ600

Honda CBF 1000A

Honda VFR1200F DCT

BMW K1300R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem swego czasu cos na zasadzie alarmu, stawiasz cos pod motocyklem, moze byc oblozone chusteczkami, i nadajnik na moto, jedno pod drugim, jesli wiazka zostanie przerwana to halas jak sam sk***ysyn, podobno bardzo tanie i male, wiec latwo schowac. Nawet profesjonalisci moga o takim banalnym zabezpieczeniu zapomniec.

Sestorme gdzie to widziałeś, na ebayu angielskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wkurzają pacjeńci co czytają dwa ostatnie posty i potem się wymądrzają :banghead: Ale żeby ruszyć pałką i zrozumieć co czytają to już problem...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sestorme- tylko ile czasu zajmuje Ci odbezpieczenie a ile zabezpieczenie sprzęta? Pół godziny?

A co do gps- fale elektromagnetyczne można łatwo zakłócić.

myślę, że nie wiesz, ile to jest pół godziny. Jak ma wszystko co potrzebne do odbezpieczenia, to góra dwie, trzy minuty.

 

A jeśli chodzi o ten GPS, to tylko zawodowcy pomyślą o tym, żeby nabyć taki zagłuszacz.

Edytowane przez rachub48

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ich oczom ukazala sie piekna niespodzianka, wbity w glebe metalowy pret o srednicy 20cm - zamowiony specjalnie dla mnie, pieknie zalany betonem w srodku garazu na jakies 50cm - wazyl jakies 200kg i dodatkowe 3 metalowe petle 8cm srednicy kazda, na przednie i tylne kolo oraz najdluzsza przez sam srodek motocykla. Piekna lita stal, kto rozetnie cos takiego po cichu?

 

Nie mogę sobie tego wyobrazić. Skoro ten 20cm słupek był zalany na pół metra w beton na środku garażu, to jak teraz może stać sobie z boku? A te 8cm pętle to były założone luźno na koła, żeby sie nie mogły obrócić czy przypięte do czegoś? Podobnie ta srodkowa, chyba musiała być do czegoś przypięta. Mógłbyś zapodać fotkę tego żelastwa? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko czy ty wychodzisz czasem na spacer? Może powinieneś ochłonąć od konsoli i neta.

Smutne jest to że w dzisiejszych czasach 18 letni jegomość ma umysł 15 latka, który został wychowany na Cartoon Network.

Ogarnij się, bo ciężki będziesz miał żywot.

Yuby jak zwykle musi się dowartościować, redtube nie działa? Współczujemy.

A samo zagłuszanie fal nie jest jakimś wielkim wyczynem...

By the way- takie motongi idą na części, czy wymienia się ramy i idą do komisów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposób działa taki nadajnik?

on sam w razie zmiany położenia informuje Cię o tym czy może na żądanie odsyła współrzędne?

a może informuje na bieżąco? to w ogóle byłby wypasik

 

Wyżej juz napisałem jak to działa ale powtórzę. Zależy od ustawień. Może sam wysyłać, na żądanie ale nie kumam co masz na myśli pisząc "na bieżąco" bo tamte info wysyła na bieżąco.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...