Jump to content
marasxl22

Drugi motocykl - motocykl sportowy

Recommended Posts

Pozostań w stajni Yamahy i zakup eleganckiego Thundercat-a powinien spełnić wszystkie Twoje wymagania

Thundercat tez bylby dobra propozycja gdyby nie mial problemow z wypadajaca dwojka.

Why... So... Serious

Thundercat tez bylby dobra propozycja gdyby nie mial problemow z wypadajaca dwojka.

a R6 tego nie miała? Zdaje mi się że R1 napewno.. Widać w Yamasze to nagminny problem.

Edited by kubagsx

freude am fahren

Dokladnie tak jak piszesz, to bolaczka wielu yamah.

Why... So... Serious

Dokladnie tak jak piszesz, to bolaczka wielu yamah.

A moj model BMW (pierwsze egzemplarze) swego czasu trapił wyskakujący nie wiadomo kiedy luz, zdarzały się niebezpieczne przypadki gdy na autobahnie między 5 a 6 biegiem jadąc prawie 2 paki wypadał luz. :ph34r: musiało być nieprzyjemnie. Na szczęście szybko poprawiono usterkę i mój rocznik jest zdrowy :)

Edited by kubagsx

freude am fahren

Główną przyczyną wypadających biegów w Yamaszce było katowanie jej na kole i wbijanie bez sprzęgła - mogę się mylić ;)

Jeżeli znajdziesz coś fajnego ze sprawną skrzynią to czemu nie, najwyżej zarezerwuj sobie w najgorszym przypadku 1,5k na nową skrzynię.

Jak już Yamaha to tylko R6 :notworthy: Jak jesteś kasiasty to kup sobie coś po 2004 roczniku to problem skrzyni zniknie jak bańka mydlana :D

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Jak jesteś kasiasty to kup sobie coś po 2004 roczniku to problem skrzyni zniknie jak bańka mydlana :D

Albo cebre w dowolnym roczniku jesli nie jestes kasiasty :D

Why... So... Serious

Albo cebre w dowolnym roczniku jesli nie jestes kasiasty :D

To mi się właśnie podoba w CBRkach, tanie, ładny desing, "żywe" - same PLUSY a ich koszt jest do zniesienia. Nawet można zaryzykować powiedzeniem, że są tanie.

HONDA :notworthy:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Ja po divce 96 wsiadlem na f4i i jest super :)

Bez problemu do ogarniecia, bardzo przyjemne moto, nieawaryjne, czesci cala masa w razie problemu.

Juz ze 2 lata ja mam i nadal jest fajnie :)

Do miasta jak znalazl.

Edited by G3d

Mam tak samo :). Zanim kupilem cebre to zmienialem sprzety srednio co pol roku. Na poczatku xj 600, potem fazer, gsxf 750, sv 650, a cebre mam juz trzeci rok i wcale sie nie nudzi :D

Why... So... Serious

Jacyś dziwni jesteście :icon_biggrin:

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

A moj model BMW (pierwsze egzemplarze) swego czasu trapił wyskakujący nie wiadomo kiedy luz, zdarzały się niebezpieczne przypadki gdy na autobahnie między 5 a 6 biegiem jadąc prawie 2 paki wypadał luz. :ph34r: musiało być nieprzyjemnie. Na szczęście szybko poprawiono usterkę i mój rocznik jest zdrowy :)

Starsze roczniki miały więcej problemów. Zwłaszcza "padające" silniki :banghead:, to mnie zniechęciło do kupna F800ST . Dopiero 2008+ były poprawione.

Edited by soulreaver

Jacyś dziwni jesteście :icon_biggrin:

Nic podobnego, po prostu ja i G3d potrzebujemy moto ktore dobrze znosi wpierdol. Wszelkie yamahy i kawy odpadaja w przedbiegach. Ewentualnie moznaby sie jeszcze zastanowic nad gixem, ale honda wygrywa za caloksztalt. Po prostu nie ma lepszego moto do jazdy ekstremalnej.

Why... So... Serious

No tak, kolega pyta o SPORTOWY motocykl, a Wy mu proponujecie Efkę :) Jedynie sporty jak dla mnie jakie się przewinęły w temacie to R6, R1, Gixxer i chyba koniec... Choć nie powiem na Efce fajnie się latało.

Edited by Marcino

No tak, kolega pyta o SPORTOWY motocykl, a Wy mu proponujecie Efkę :) Jedynie sporty jak dla mnie jakie się przewinęły w temacie to R6, R1, Gixxer i chyba koniec... Choć nie powiem na Efce fajnie się latało.

Do 2004 roku CBR 600F (czyli do F4 włącznie) mieściła się w kategorii "sport". Wraz z pojawieniem się 600RR F-ka stała się sportowym turystykiem. Przynajmniej tak się przyjęło w katalogach.